Pixelmate: vývoj mobilních aplikací a budování startupů

Společnost Pixelmate vznikla v roce 2013 jako startup. Získala prvního klienta, dala dohromady první appku, která funguje dodnes a začala strmě stoupat nahoru. Další úspěchy na sebe nenechaly dlouho čekat. Pixelmate se věnuje vývoji mobilních aplikací naplno. Kromě týmu vývojářů je její součástí také designové studio. Společnost má vlastní testery a marketéry.

Jaké je tajemství úspěchu Pixelmate?

Tým Pixelmate je složen z lidí, kteří se perfektně doplňují. Jejich úkolem je samozřejmě plnit požadavky klientů na sto procent, ale také přicházet s novými nápady nejen pro vývoj mobilních aplikací, které posunou počáteční ideu mnohem dál. Celý um však stojí i na samotných lidech a jejich schopnosti sdílet a propojit své vlastní zkušenosti a znalosti. Protože v jednotě je síla.

“Vyžaduje to extrémní nasazení, velkou spoustu těžko naučitelného know-how a hlavně dobře zkoordinovaný tým profíků, kteří dokážou táhnout za jeden provaz,” shrnuje Matyáš Mandlík, jeden ze zakladatelů.

Tým pracující na daném projektu se vždy snaží vidět věci, kterých si sám klient nevšiml. Předvídat, učit se a neustále posouvat hranice svých možností. Protože jedině tak se stává Pixelmate pro své klienty velkým přínosem a je schopen držet krok s dobou a jejími moderními požadavky.

Jaká byla cesta Pixelmate na vrchol?

Pixelmate ušel dlouhou cestu. Od prvního vývoje mobilní aplikace na nejvyšší příčky. Jaká byla jeho cesta?

  • 2013 – Pixelmate získává po dlouhých měsících prvního klienta. Appka, která vznikla, stále funguje.
  • 2015 – do týmu se přidává 6 nových programátorů a dva designéři.
  • 2018Pixelmate získává důvěru Deloittu, České televize, Cemixu a dalších.
  • 2019 – tým čítající 30 členů má nové kanceláře na Praze 4.
  • 2021 – přichází modernizace aplikace Zonky a dokončení fintech appky Indigo.
  • 2023 – Pixelmate pomáhá v rozjezdu zahraničním startupům.

Vývoj mobilních aplikací, webových aplikací a webovek

Komplexní služby. To je přesně ono. Pro Pixelmate to není pouze vývoj mobilních aplikací, na který se soustředí, ale také vývoj webových aplikací a tvorba webových stránek. Tým společnosti si je vědom propojenosti jednotlivých systémů a podle toho navrhuje komplexní nebo dílčí řešení s ohledem na potřeby klienta a jeho nároky na výsledná čísla.

Vývoj mobilních aplikací

Pixelmate pro své klienty zajišťuje vývoj mobilních aplikací pro iOS, integraci AI, design mobilních aplikací, vývoj backendů, krypto projekty a řadu dalších prvků.

Vývoj webových aplikací

Vývoj mobilních aplikací přímo souvisí s vývojem webových aplikací. Pixelmate zajišťuje pro své klienty databáze, digitalizaci napříč odvětvími, Frontendy, Backendy a API na míru, interní systémy (ERP, CRM, BI), strategický marketing a řadu dalších úkolů.

Tvorba webových stránek

V posledních letech se stále více firem angažuje v realizaci prodeje skrze webové stránky. Výrazně se na tom podepsala pandemie, která nás vedla k ústupu do digitálního světa. Pixelmate dnes pro své klienty zajišťuje design webových stránek, online marketing, návrhy prodejních webů a aplikací a v neposlední řadě také business strategie.

„Ať už vyvíjíme mobilní nebo webovou aplikaci na míru, děláme to pořádně. Nejsme firma, která si najímá programátory z druhého konce planety a nepoužíváme nikdy zastaralé technologie,” Pixelmate.

Jak si stojí Pixelmate v číslech?

Dosavadní výsledky Pixelmate jsou nemalé. V roce 2021 se Pixelmate objevil ve známé rubrice rubrice 30 pod 30 českého časopisu Forbes. Jak si stojí v číslech?

  • 10 let na trhu – Pixelmate je na trhu již 10 let.
  • 30 zkušených členů v týmu – za celou dobu své existence se pořádně rozrostl. Jeho tým nyní tvoří 30 zkušených tvůrců.
  • 300+ spokojených klientů – dosud uspokojil Pixelmate požadavky více než 300 klientů. A stále jde kupředu a roste.
Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce