Jak najít klienty nejen jako OSVČ? Zkuste to zdarma přes portál pro poradce

Jste profesionál ve svém oboru a hledáte nové klienty, zakázky a příležitosti? Patříte mezi zkušené advokáty, kreativní markeťáky, finanční poradce, účetní, lékaře nebo například architekty? Nové klienty si můžete najít jednoduše online, a to díky portálu pro všechny poradce a profesionály Profeeto. Stačí se registrovat a poptávky vám budou chodit automaticky. 

Jak portál Profeeto funguje?

Profeeto je nový portál, kde každý profesionál a poradce může najít své zákazníky. Stačí se registrovat úplně zdarma, vyplnit informace o vás a vašem oboru na profilu a nabídnout služby, na které se specializujete. Lidé, kteří hledají odborníky, budou moci na vaši nabídku reagovat. Stejně tak vám ale i samotný portál Profeeto bude automaticky zasílat poptávky pro vás relevantní přímo na váš e-mail. 

Abyste nové klienty více zaujali, můžete vylepšovat svůj profil – sbírat reference nebo ukazovat svou odbornost psaním článků na blogu. Již brzy bude k dispozici také placený Premium účet, díky kterému můžete získat další výhody – například větší zviditelnění vašich nabídek.

Jak vám může portál pomoci najít nové klienty?

Díky Profeetu získáte další možnost online prezentace svých dovedností, můžete se prezentovat na internetu bez nutnosti mít vlastní web. K novým poptávkám se dostanete velmi snadno. “Žijeme ve výjimečné době. Už víme, jaké je to pracovat z domova, a to několik měsíců. Jde to a taková práce může být velmi efektivní a přinášet radost a výsledky. Je možné v tom klidně pokračovat, a ještě přidat něco navíc,” přibližuje Martin Soukup, zakladatel portálu, výhody portálu. “Využijte situace a získejte nové kontakty a rozvíjejte svou síť klientů, spolupracovníků a zakázek,” dodává.

Kdo může Profeeto využívat?

Portál je zaměřený na poradce, odborníky a specialisty všeho druhu – od právníků, realitních makléřů, architektů, účetních, finančních poradců a tlumočníků, až po psychology, designery, zdravotníky nebo marketingové pracovníky. “Portál se zaměřuje na ty, které baví jejich obor, jsou zkušení a umí své zkušenosti a vědomosti předat a využít pro ostatní,” vysvětluje Martin Soukup.

Jak celý portál vznikl?

Profeeto vychází z osobní zkušenosti jeho zakladatelů. “Líbí se nám představa, že dobrý poradce a profesionál si vlastně svou kancelář nosí každý den s sebou. Ať je to na chalupě, u moře, na horách nebo doma s dětmi,” říká Martin Soukup. U poradců platí, že se prosadí ten, kdo něco opravdu umí, má zkušenosti a dokáže si získat důvěru klientů, kteří se k němu pak často vracejí. Profeeto vzniklo právě pro takové lidi, pro spolehlivé poradce, kteří mají co nabídnout.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce