Firemní trička nemusí být nudná

Trička patří k nejčastějším předmětům, které si firmy nechávají opatřit svým logem. Praktičtější dárek pro zaměstnance či příznivce firmy byste totiž hledali jen těžko. Unosí ho všichni. Kdo jej nebude chtít oblékat normálně, bude si jej brát aspoň na zahradu nebo na spaní. To ovšem docela dobře ovlivníte potiskem. Budete-li originální, lidé budou vaše trička hrdě nosit.

Firemní tričko s logem na prsou má každá společnost. Vy ale můžete být originální a vymyslet nějaký vtip, zajímavý nápis, případně cokoliv, co souvisí s vaší firmou. Dostat nápad je vždycky nejhorší, realizace už je hračka. A s GeekShirts obzvlášť!

Stačí návrh popsat, grafik ho doladí

Hodit na tričko logo je snadné. Zkuste tedy zapojit více iniciativy a přijít s nějakým vlastním nápadem. Nemusíte si pak platit grafika, protože e-shop GeekShirts.cz nabízí už od července jednoduchou tvorbu vlastních potisků na trička, mikiny a jakýkoliv další textil, který vás jen napadne. Mají k tomu dokonce vlastní jednoduchý manager, zvládnete to i z mobilu. Přidáte si obrázky, fotky, čísla či text. A nejlepší je, že výsledek může doladit grafik. Odebere pozadí, upraví data a udělá tričko hezké.

Pokud si nejste jistí svým grafickým umem, stačí svůj nápad pouze pořádně popsat, případně dodat náčrtek, podklady. Pro GeekShirts pracuje spousta grafiků z celé ČR. Ti si vaši myšlenku vezmou do parády a ztvární ji tak, aby lahodila oku.

Tričko musí být kvalitní

Aby zaměstnanci či zákazníci triko rádi nosili, musí být kromě potisku dobrý i materiál. U GeekShirts si s tímto nemusíte dělat starosti. Trička jsou ze 100% bavlny a mají vysokou gramáž 185 g/m2. Dokonce se dají prát na 30 °C, aniž by došlo k poškození obrázku. Jen by se potisk neměl žehlit.

Vzpomeňte si na tuto informaci, až budete přemýšlet nad dárky k Vánocům nebo vymýšlet, čím obdarujete věrné zákazníky, a zamiřte na GeekShirts.cz.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce