Finep jako TOP pražský developer připravuje nové projekty

Hledáte novou nemovitost za účelem bydlení nebo investice? Nákup nového bytu od developera je dobrou volbou, jak pouze zaplatit danou cenu a neřešit žádné komplikace spojené s opravami. Jenže i tady je potřeba pečlivě vybírat a zvolit takového developera, který je osvědčený a může vám nabídnout přesně to, co zrovna hledáte. A jak je na tom společnost Finep?

CHYSTÁME NOVÉ PROJEKTY BYDLENÍ V PRAZE

Aktuální poptávka po nových bytech je skutečně enormní. Není se tak čemu divit, že k srpnu 2021 má FINEP všechny byty vyprodané. Těšit se však můžete hned na několik nových projektů v pražských lokalitách Stodůlky, Štěrboholy a Prosek. Proto se nabídku FINEPu vyplatí sledovat. Připravované projekty jsou v různých fázích výstavby, ale obecně platí, že je dobré rezervovat co nedříve, dokud nabídka není přebraná.

Nejenom byty, ale i komerční prostory v projektech po celé ČR

Bydlení v Praze není to jediné, co developerská společnost Finep nabízí. Součástí většiny projektů jsou i zajímavé komerční prostory vhodné pro slibné podnikání v nově vzniklých centrech plných lidí. Pečlivě si tak prohlédněte aktuální nabídku, jestli v některém z projektů není ideální prostor i pro vaše podnikání.

Vzorové byty a vlastní návrh interiéru

Další velkou předností developera Finep je možnost přizpůsobit si nové byty v Praze k obrazu svému. Díky vlastnímu návrhu interiéru se nemusíte spokojit pouze s nabízeným kompromisem, ale sami si jednotlivé prvky rozvrhnete, barevně sladíte a celkově přizpůsobíte vlastním představám. O tom, jak by mohl vypadat výsledek, se navíc můžete přesvědčit ve vzorových bytech, které jsou k nahlédnutí. Získáte tak lepší informace o dispozici, ale i o použitých materiálech a celkovém zpracování, jaké můžete očekávat od zakoupeného bytu. Nic podobného většina jiných developerů nenabízí.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce