Jak a kde najít vhodnou kancelář?

Vlastní kancelář by měl mít každý podnikatel. Je nejen místem, kde budete vyřizovat vaše administrativní povinnosti. Její prostory budete využívat i pro setkání s vašimi obchodními partnery či zákazníky. Výběr kanceláře není radno podcenit. Poradíme, na co vše je třeba si dát pozor a nabídneme postup, díky kterému je hledání nové kanceláře hračka.

Základní kritéria výběru kanceláře

Vaše nová kancelář vám musí vyhovovat ve všech směrech. Rozhodně nedělejte kompromisy, dejte si na čas a vyberte takovou, která bude maximálně vyhovovat vašim požadavkům.

Musíte si dát pozor na:

  • Adresu – prestižní adresa je známkou kvality. Lépe působí adresy blízko center velkých měst než kdesi v „horní dolní“.
  • Doplňkové služby – mnoho firem nabízí pronájem kanceláří včetně služeb recepce, možnosti pronájmu zasedací místnosti apod.
  • Vybavení – pokud uvažujete o pronájmu kanceláře s vybavením, dejte si pozor na jeho kvalitu. Oprýskaný nábytek není dobrou volbou. Pokud si budete pronajímat prostory bez vybavení, snažte se kancelář zařídit co nejvíce účelově a současně příjemně. Uděláte tak skvělý dojem.
  • Poplatky – zjistěte si, zda jsou či nejsou v ceně pronájmu započítány služby jako připojení k internetu, úklid apod.

Vybráno během chvíle díky OfficeMAP

Chcete-li si vybírat z kvalitních nabídek, doporučujme využít specializovaný portál OfficeMAP.cz. Aktuálně nabízí volné kanceláře k pronájmu ve třech největších městech v ČR: V Praze (v nabídce jsou i moderní kanceláře Vyšehrad Garden), Brně a Ostravě (zde doporučujeme komplex The Orchard).

Novou kancelář si zde vybere velmi rychle a pohodlně. Pokud máte představu o tom, kde by vaše kancelář měla být, stačí zadat adresu a na interaktivní mapě se zobrazí všechny nabídky. Oblast hledání je možné přesně určit pomocí vyznačení kruhem nebo mnohoúhelníkem. Pokud adresu neznáte, nevadí, zadáte jiná kritéria jako prostor, počet zaměstnanců, cena pronájmu a další.

Uložit, poslat i poradit

Na OfficeMAP.cz si vybrané kanceláře jednoduše porovnáte. Dokonce zde funguje i možnost vytvořit si vlastní mapu a sdílet ji s ostatními.

TIP: Pokud se zajímáte například o nebytové prostory Brno a nevíte si rady, stačí zavolat na 226 537 618 či napsat na info@officemap.cz. Poradci z OfficeMAP jsou připraveni vám pomoci.

Více informací najdete na www.officemap.cz

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce