Dochází finance? Podnikatelská půjčka vás znovu nastartuje

Inflace v posledních měsících ovlivňuje celý evropský trh. Zdražují se životně důležité vstupy pro řadu firem a podniků. Prim v tomto procesu hrají ceny elektřiny a plynu, které nekontrolovatelně rostou. Velmi podobně jsou na tom i ceny pohonných hmot, stavebních materiálů nebo nemovitostí a s nimi i rostoucí výše nájmů nebytových prostor.

Nárůsty jsou tak rychlé, že mohou mít dopad na cashflow podnikatelů, a v řadě případů tak na některé plánované investice již nemusí zbýt dostatek finančních prostředků. Tento problém může pomoci vyřešit podnikatelská půjčka, která je vhodná především pro drobné podnikatele a živnostníky. Tuto půjčku můžete využít i v případě, že chcete investovat do své firmy za účelem dalšího rozvoje.

Účel půjčky si zvolíte sami

Podnikatelskou půjčku lze uplatnit v mnoha směrech, ať už se jedná o nákup materiálu, pokrytí nájmu, nebo investice do školení. Je na každém podnikateli, aby se rozhodl, co jeho firmě nejvíce pomůže. Jedná se ovšem o půjčku účelovou, proto je potřeba vědět, kam budete chtít investici směřovat.

Půjčku je možné vzít si ve výši od 30 000 do 250 000 korun. Nyní navíc získáte k půjčce nad sto tisíc i tankovací kartu v hodnotě 3 000 korun. U podnikatelského úvěru navíc můžete využít daňového odpočtu úroků.

Vše vyřídíte snadno a bez zajištění

Podnikatelský úvěr je jednou z nejrychlejších půjček, kterou snadno vyřídíte pomocí online formuláře. Následně vás bude kontaktovat úvěrový poradce. Takže žádné obíhání poboček bank nebo čekání ve frontách. Pro získání této půjčky je třeba předložit pouze poslední dvě daňová přiznání.

Po dodání potřebných podkladů a úspěšném vyřízení vaší žádosti vám požadovaná částka přijde na zadaný bankovní účet. Vyřízení je velmi rychlé a peníze budete mít na účtu již druhý den po schválení vaší žádosti. A co je podstatné – kromě výše uvedených požadavků již nepotřebujete nic dalšího, tedy žádné zajištění nebo ručení za poskytnuté prostředky.

Získejte splátky zpět

Zajímavým bonusem v případě řádného splácení půjčky je zisk tzv. cashbacku, který je skvělou motivací pro žadatele. Díky němu může získat až 4 uhrazené splátky zpět, a tak výrazně snížit celkové náklady na půjčku. Dejte svému byznysu potřebnou finanční injekci s podnikatelskou půjčkou.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce