Dílenský nábytek POLAK CZ

Dodejte své firmě nebo dílně jednotný a moderní vzhled díky speciálnímu nábytku společnosti POLAK CZ. Hodí se do všech typů provozů a je velice univerzální. Části tohoto nábytku lze různě kombinovat a přizpůsobovat podle individuálních požadavků. Splňuje požadavky na funkčnost, ergonomii, bezpečnost a moderní design. Základem sortimentu jsou dílenské stoly, skříně a vozíky.

Základní informace o výrobcích společnosti POLAK CZ, s.r.o.

Dílenský nábytek POLAK, prodávaný u nás i v zahraničí, představuje nejširší sortiment tohoto druhu v ČR. Vyrábí se přímo v České republice, v Opatově, v závodě vybaveném moderními automatizovanými výrobními linkami. Firma byla založena v roce 1991, vývoj a výroba dílenského nábytku započala o tři roky později. Společnost neustále překvapuje inovacemi a představuje novinky, a to díky vlastnímu vývojovému oddělení. Velkou předností je vzájemná kompatibilita nábytku, takže s ním můžete vybavit jakýkoliv prostor dílen nebo provozů nebo rozšířit stávající řešení.

Sortiment dílenského nábytku a vybavení šaten

- Inzerce -

Chcete mít ve svém provozu nebo dílně vše organizováno a dostatek úložného prostoru? S dobrým zázemím a vybavením jde práce hned lépe od ruky. Jaký sortiment firma POLAK nabízí? Především je dělen do dvou hlavních kategorií, a to „dílenský nábytek“ a „vybavení šaten“.

Dílenský nábytek

Dílenské stoly a ponky jsou základnou každého pracovníka nebo kutila. I přes sériovou výrobu může každý dílenský ponk nebo stůl vyhovět individuálním požadavkům, protože je zde vysoká variabilita. Zákazník může mít přání ohledně velikosti, materiálu, uspořádání, vybavení nebo třeba pracovní desky.

- Inzerce -

Díky dílenskému vozíku udržíte pořádek, snadno se s ním manipuluje a dopravíte jej, kam bude potřeba. Dílenské plechové skříně se hodí do náročných provozů, mohou mít plechová, ale i prosklená dvířka. Vybaveny mohou být i posuvnými dveřmi, plastovými boxy nebo roletou. Další variantou jsou zásuvkové kovové skříně, velmi variabilní, s možností uzamykání zásuvek, s mnoha půdorysnými typy. Plechové počítačové skříně mohou být vybaveny kolečky, mají pasivní větrání s filtry a samostatně zamykatelné jednotlivé části. Strojní skříně umožňují pohodlné uložení nástrojů v zásuvkách, které jsou výškově stavitelné. Kontrolní pracoviště slouží jako základna pro řízení provozu, je prakticky uspořádané a nezabere příliš prostoru.

Vybavení šaten

Základem vybavení každé šatny jsou kovové šatní skříně, které najdou své uplatnění v podnicích i veřejných prostorách. Může se jednat o vyšší skříňky, ale i o malé boxové, určené pouze pro osobní věci. Sortiment firmy POLAK CZ najdete na mnoha českých sportovištích, plaveckých bazénech nebo ve školních šatnách. 

- Z našeho e-shopu -
Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Mohlo by vás zajímat ...

Inzerce