České marketingové agentury chce pod jednou střechou prezentovat projekt Markeťáci.online

Nechybělo vám doposud místo, kde byste se jako marketingová firma mohli prezentovat se svými referencemi? Nebo jste firmou, která dobrou marketingovou agenturu pro propagaci svých aktivit hledá? Českou scénu malých a velkých agentur, ale i klientů, kteří hledají svoji agenturu, propojil nový projekt Markeťáci.online.

Správný čas na podobný projekt právě nadešel – portál odstartoval 15. září 2020

Svět se donedávna digitalizoval svým tempem, avšak koronavirusová omezení zvedla raketově zájem firem o to, aby se i ony objevily v plné parádě v online sféře. Kdo s e-shopem váhal, odkládal jej, nebo tvrdil, že jej nepotřebuje, změnil názor během pár dnů, kdy jeho obraty stagnovaly, nebo se rovnaly čisté nule, zatímco konkurence díky e-shopu naopak rostla. E-commerce roste dál a nováčci potřebují zlepšit svůj online marketing. Díky projektu Markeťáci se české marketingové agentury mohou předvést – co umí, pro koho pracovaly a kdy.

Právě prezentace české scény marketingových agentur je hlavním cílem nového projektu, který chce dát spravedlivý prostor malým i velkým subjektům. Nezáleží proto na tom, jestli jste freelancer, malá agentura, či velký agenturní dům. Každý má možnost se prezentovat zcela zdarma a spravedlivě svými referencemi před potenciálními klienty.

Velkolepý projekt o digitálním marketingu má hned několik zajímavých pilířů

Prezentace české sféry marketingových agentur a expertů v online marketingu je jen jedním z pilířů projektu. Projekt si bere za cíl komunikovat rovněž novinky ve světě online marketingu, a tak trochu i vzdělávat každého, kdo se v této sféře pohybuje, či do ní potřebuje alespoň teoreticky proniknout, třeba jako klient.

Marketingový magazín, který je součástí projektu, se bude věnovat zejména oblastem, jakými jsou copyediting a copywriting, grafika a design, postprodukce fotografií, tvorba webových stránek, tvorba e-shopů, marketingové strategie, řízení realizace marketingu, sociální sítě, SEO, PPC a virální marketing. Objeví se případové studie i reportáže ze zajímavých akcí. Zveřejňovat zde bude možné i tiskové zprávy.

Projekt představuje rovněž marketingové nástroje, které se dnes v online marketingu používají. Pro klienty je skvělé, že na jednom místě najdou přehled těchto nástrojů, a také vidí, které z marketingových agentur umí s tím kterým nástrojem pracovat.

Naučte se prezentovat své projekty

Také ve své marketingové agentuře bojujete s tím, že nemáte čas prezentovat reference toho, co pro své klienty děláte? Často zde platí úsloví, že „Kovářovic kobyla chodí bosa.“ Než se dostanete k tomu, abyste na agenturní webovky přidali, co jste pro toho klienta dělali, uplyne dlouhá doba. Nový projekt Markeťáci.online je připraven na to, aby vás motivoval zveřejňovat své projekty ihned, co je klientovi odevzdáte. Obsahuje totiž časovou osu, jak jste na projektech pracovali. Pro vedení marketingové firmy to znamená apelovat na vedoucí projektů, aby informace o projektu vždy obratem po jeho dokončení na web Markeťáci.online vypublikovali. Zabere to jen pár minut. Je zbytečné připravovat se o skvělé reference, které díky své dobré práci máme.

Kam se bude projekt rozvíjet dál?

Pouze u současného stavu projekt Markeťáci.cz zůstat rozhodně nechte. Už teď má našlápnuto na to, být skvělým místem pro virtuální networking. Tvůrci webu, což jsou lidé stojící za pražskou marketingovou agenturou Textfields s.r.o., však plánují portál rozšiřovat dál, a to zejména z hlediska jeho sociálních funkcí.

A proč se společnost Textfields vlastně rozhodla s klidnou duší prezentovat svoji konkurenci, kterou jiné marketingové firmy jsou? Firma věří, že vše souvisí se vším. Čeští podnikatelé přinesou dostatek práce pro české markeťáky. Marketingové agentury pomohou firmám expandovat, a to bude generovat další a další práci pro české agentury. Navíc se všechny strany skvěle zabaví, protože dělat dobrý marketing je zábava. Firma chce pomoci těm marketingovým agenturám, které táhnou za jeden provaz, aby posílily českou ekonomiku. Rovněž těm, které přinášejí inovace v podobě kvalitních marketingových nástrojů, i každé agentuře, která našim firmám pomáhá s expanzí do zahraničí.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce