8 aplikací, které podnikatelům usnadní práci

Cesta k vlastnímu podnikání může být v České republice velmi komplikovaná. Vše začíná vývojem revoluční myšlenky ve funkční produkt nebo službu, analýzou trhu a konkurence, plánováním celého projektu, založením společnosti, papírováním a vyřizováním na úřadech… Během této doby se podnikatel může setkat s různými druhy překážek a potíží.

Pokud je jednou z vašich obtíží získaní financí, pak vám Matchbanker nabízí aktualizovaný seznam online půjček se všemi informacemi na jednom místě.

S novými technologiemi jsou naštěstí procesy pro firmy jednodušší. Informační technologie podnikání jedincům a firmám usnadňují, ať už se jedná o komplikované programy nebo jednoduché aplikace.

V tomto článku bychom chtěli představit 8 aplikací, které pohodlně můžete stáhnout zdarma do vašeho počítače nebo smartphonu. Pomohou vám například vytvořit byznys plán, lépe plánovat a mít přehled o všem, co se ve firmě děje, automatizovat marketing, uspořádat výdaje a příjmy nebo zvýšit produktivitu.

1) Stratpad, pro iOs

S touto aplikací, kterou využívá 100 000 začínajících podnikatelů, nebude vytvoření podnikatelského záměru žádný problém. Nabízí srozumitelný tutoriál, jak si s vytvářením podnikatelského plánu poradit. Další funkce umožňují vytvářet finanční projekce extrahovat 11 klíčových zpráv.

2) Trello, pro iOS a Android

Trellu důvěřují miliony lidí z celého světa. Trelllo je jednoduše řečeno taková „deska“ která vám umožní přidávat si na ní nevyřízené úkoly, organizovat to, co jste již udělali, a navíc sdílet dokumenty. Kromě toho můžete přidat termíny, označit úkoly podle priority a relevance.

3) Mailchimp, pro iOS a Android

Díky této platformě budete moci váš emailový marketing automatizovat. Pomocí této aplikace můžete posílat e-maily vaší marketingové kampaně všem odběratelům. Navíc jednou z nejdůležitějších funkcí je, že vám umožní různě segmentovat, klasifikovat a třídit své odběratele podle jejich chování a získávat grafy a statistiky výsledků kampaně.

4) Nominazer, pro iOs.

Nominazer je generátor jmen. Díky této aplikaci už nebude oříškem vymyslet název vaší společnosti nebo projektu. Kromě toho, že generuje jména, také ukládá do seznamu nejlepších možností. Navíc analyzuje možné domény pro vaši budoucí webovou stránku.

5) Adobe Fill & Sign pro Android

Pomocí tohoto nástroje můžete vyplňovat a upravovat dokumenty ve formátu PDF. Už nebudete muset tisknout a skenovat dokumenty, které potřebují podepsat, protože to všechno můžete provést digitálně z tabletu nebo smartphonu.

6) TinyScanner, pro Android

Tato aplikace změní váš mobilní telefon na malý přenosný skener dokumentů. Umožňuje skenovat dokumenty pomocí fotoaparátu smartphonu do formátu pdf. Po naskenování můžete pomocí stejné aplikace dokument rovnou odeslat přes email nebo sociální sítě.

7) Fintonic, pro iOS a Android

S touto aplikací skončíte s vedením účetnictví ručně, protože nabízí možnost jednoduše a přehledně uspořádat výdaje a příjmy a pomůže vám vytvářet rozpočty. Můžete si převést všechny finanční produkty jako je pojištění, kreditní karty a půjčky na jedno místo. Nespornou výhodou je, že tato aplikace posílá upozornění, která vám nikdo jiný nezašle. Upozorní vás na poplatky, data vypršení smluv a možné nesrovnalosti.

8) Anfix, pro iOS a Android

Díky službě Anfix můžete snadno zvýšit produktivitu vašeho podniku. Jedná se o fakturační a účetní program, díky kterému můžete skenovat přijaté faktury, získávat informace o prodeji a nákupu nebo jednoduše automaticky vyplnit fiskální údaje.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce