Vytvářejte vlastní online kurzy a školte své zaměstnance

Průběžná školení zaměstnanců se pozitivně podepisují na celkovém úspěchu podniku. Pokud tedy nedochází k rozvoji pracovníků, kteří jsou v organizační struktuře nezbytní, potom se nemohou očekávat ani nárůsty samotné společnosti. V současné digitální době zažívají obrovský boom online kurzy, na které se v následujících řádcích zaměříme.

Existuje celá řada možností, jak přistoupit ke vzdělávání zaměstnancům, ovšem ne všechny jsou efektivní. Oblíbenosti se však těší LMS platformy INSTRUCTOR a EDUNIO určené ke školení jakéhokoliv charakteru.

Velkou výhodou je, že prostřednictvím zmíněných platforem můžete vytvářet vlastní online kurzy, případně si vybrat z připravených nabídek. Vzdělávání zaměstnanců je jednodušší než kdy dříve, nemyslíte?

Co umí konkrétně INSTRUCTOR?

V podstatě vše, na co si vzpomenete. INSTRUCTOR je LMS platforma, na které vytvoříte vlastní online kurzy, nebo si vyberete z široké škály hotových kurzů. Zajímavou volbou je i možnost nechat si připravit profesionální kurz na míru vašim potřebám a požadavkům.

INSTRUCTOR je intuitivní learning management system (LMS) s neuvěřitelným množstvím funkcí, s nimiž je výuka na vyšší úrovní. Propracovaná LMS platforma je v českém jazyce, takže v ní zvládne pracovat i člověk, který nezná cizí jazyk.

Zajímavostí je takzvaný blended learning kombinující prezenční výuku s e-learningem. Znamená to tedy, že někdy jsou přednášky online, jindy je školení a workshopy face-to-face. Všechno se odvíjí od tématu.

Hotové vzdělávací kurzy šetří čas

Jestliže jsou ve vašem hledáčku online kurzy s certifikátem, rozhodně neprohloupíte, protože EDUNIO je poskytuje. Sháníte kurzy zaměřené na právní předpisy týkající se BOZP a požární ochrany? Potřebujete školit první pomoc? Co školení řidičů? Balíčky kurzů, které jsou ve společnostech povinné, poskytuje profesionál jménem PREVENT. Jedná se o koordinátora BOZP a dodavatele pracovnělékařských služeb.

Pro pracovníky jsou připraveny i online kurzy z jiných oblastí, například time managementu, finanční gramotnosti, kybernetické bezpečnosti a podobně. Vzdělávací kurzy s certifikátem mají vskutku smysl, a to nejen pro profesní, ale i osobní život zaměstnance.

Tvorba vlastních online kurzů

Pokud se věnujete školení, není nic jednoduššího než využít právě INSTRUCTOR pro přípravu svých kurzů, a to přes PowerPoint, Keynotes, respektive Course Builder.

Systém je promyšlený a umožňuje různá nastavení, včetně přidělování systémových rolí, vytváření organizačních struktur, nastavování notifikací, vyhodnocování výsledků absolventů kurzů a podobně. Funkcí je nespočetné množství, protože vývojář chce uspokojit každého uživatele. I přes takovou rozmanitost zůstává platforma přehledná. 

V dnešní době je průběžné vzdělávání zaměstnanců pomocí online kurzů a LMS platforem nezbytné pro udržení konkurenceschopnosti organizace. Systémy jako INSTRUCTOR a EDUNIO nabízejí široké možnosti přizpůsobení a flexibilitu, které moderní pracovní prostředí vyžaduje. Investice do vzdělávání a rozvoje zaměstnanců by měly být klíčovou prioritou každého podniku.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce