Podnikání v nepříliš atraktivním oboru

Je několik oborů, které k podnikání příliš nelákají. Jedním z nich je deratizace. Pro většinu z nás záležitost velmi nepříjemná ale velmi důležitá a v akutních případech naprosto nezbytná. Deratizace se týká především přemnožených hlodavců – potkanů a myší domácích.

Myš domácí není roztomilé zvířátko

Škody, které páchají potkani a myši jsou opravdu značné. Myši rozkoušou vše, od potravin přes textilie až po materiály jako jsou dřevo, omítka, či polystyren nebo tepelně-izolační vata. Všude za sebou nechávají výkaly. A nelze je chytit tak jednoduše, jak si myslíme.

Větší a agresivnější myš je potkan

Co říci k potkanům? Deratizační firma KF TRANS s.r.o. má nemálo situací s agresívním chováním potkanů za sebou. Potkan dokáže vyšplhat otevřeným oknem do bytu v druhém patře domu, dokáže vlézt odpadní rourou na toaletu a ohrožovat obyvatele domu. Cítí-li se ohrožen, bez zdráhání zaútočí. Šíří nebezpečné infekční nemoci jako žloutenku, salmonelu a například parazita svalovce.

Deratizace je třeba provádět pravidelně preventivně potravinářských provozovnách, výrobnách, prodejnách a restauračních zařízeních, ve sklepech obytných domů a v podzemních prostorách jako jsou například garáže a technické místnosti. Odborní pracovníci pracující s pokládkou jedů musí být řádně proškoleni a vybaveni ochrannými pomůckami.

Šváby nebo štěnice, odporné jsou velice

Další sesterskou činností je dezinsekce. Ať již jde o výskyt švábů, kteří kontaminují potraviny, přenášejí infekční nemoci jako např. Salmonelu a produkují silné alergeny, nebo štěnic, vos či sršní, jejichž bodnutí vyvolává nebezpečnou alergii, červotočů, čmelíků, molů, octomilek a dalšího hmyzu, je třeba je zlikvidovat pomocí dezinsekce provedené odbornou firmou. Síla těchto živočichů spočívá v jejich množství a nebezpečném rychlém růstu geometrickou řadou.

Nechoďte zde bosi, rojí se tu vosy

Odborná firma provede likvidaci vosích a sršních hnízd naprosto bezpečně pro obyvatele domu. Jak známo, na odbornou práci mají být odborníci. Nepouštějte se do vyhánění vos či dokonce sršní sami! Ohrozili byste tím své zdraví.

Hubení hmyzu s úspěchem

Invaze mravenců je bez přehánění pohroma. Je jedno jde-li o červené mravence tzv. Faraony nebo černé zahradní mravence. Jakmile se objeví v kuchyni, zahradě nebo začnou pochodovat po zdi, je třeba zasáhnout rychle, nekompromisně a hlavně odborně, aby byl zaručen dobrý výsledek.

Kolonie mravenců mívá dosti dlouho převahu, protože jsou to tvorové malí, ale přísně organizovaní a v podstatě velmi inteligentní. Rozhodnou-li se někde vybudovat dálnici nebo tunel, určitě to nebude trvat tak dlouho jako D1 nebo Blanka. Tyto malé pracanty nebudou zdržovat ani papíry, ani razítka. Svěřte hubení mravenců profesionálům, ušetříte si nervy.

Odborná firma provede i hubení štěnic a dalšího hmyzu. Fotografie napadené matrace pořízené z deratizace štěnic dokládá, že tento druh podnikání opravdu není atraktivní a měl by být oprávněně dobře ohodnocen.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce