Skvělé kanceláře v centru Zlína

Zlín je příznivým městem pro mnohá odvětví. Jen si vzpomeňte na Baťu a jeho dřeváky, jak se mu tam tenkrát dařilo. I v dnešní době je tohle jihovýchodně položené město centrem podnikání, obchodů a businessu. Přispět svou troškou do mlýna můžete i vy, když přesunete své kanceláře do Zlína.

Přímo Baťou jsou inspirovány jedinečné kanceláře a obchodní jednotky na ulici Šedesátá v průmyslovém centru Zlína. Budova HOUSE 64 postupně prochází kompletní rekonstrukcí pod taktovkou Ing. arch. Luboše Berana. Začalo se loni a pokračovat se bude příští rok, o prostory je však velký zájem už teď. Všechny obchodní plochy v přízemí jsou již pronajaté. V současné době se zaplňuje druhé podlaží, další tři pak budou postupně přibývat, jak pokročí rekonstrukce.

Jako v New Yorku, ale za lepší ceny

Staré komplexy, kde sídlil Baťa, prochází kompletní rekonstrukcí zvenku i zevnitř. Výsledkem mají být moderní kanceláře, které známe z měst jako New York, Londýn, Berlín nebo Praha. Měly by být atraktivní pro nové firmy – nejen vzhledem ale také cenou. Pronájem kanceláře Zlín tady seženete už od 2990 Kč měsíčně za 24 m2. Vzhledem k plánovanému vybavení je to špičkové.

Dům bude kompletně zateplen, aby byl energeticky úsporný. Uvnitř budou dělené kanceláře i části v halovém návrhu. Některé části budovy by mohly být upraveny přímo na přání budoucích klientů. Myslí se i na dobrou dopravní dostupnost – u budovy bude parkoviště se 150 parkovacími místy. Na MHD je to odsud také blízko, House 64 se nachází přímo v industriálním centru. V okolí už sídlí mnoho firem, pošta, banky, obchody a instituce. Kousek je nemocnice, park Komenského, Dům kultury nebo nábřeží.

Co víc dodat? Zajděte se na novou tvář House 64 podívat osobně. Okoukněte, jaké obchody se zabydlely v prvním patře, a přesvědčte se na vlastní oči, že se budova nachází na opravdu perspektivní adrese. Ve Zlíně to žije!

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce