Přes bankovní identitu se snadno přihlásíte do nové aplikace od Modré pyramidy

Jak si vzít úvěr na rekonstrukci bydlení a neztratit přehled ve všech formalitách a nutnostech? A co dělat, když si chcete jednotlivé údaje pohodlně kontrolovat přes aplikaci? V obou případech vám pomůže Modrá pyramida. Nabízí půjčky ideální pro financování rekonstrukce, a ještě k tomu si připravili zbrusu novou aplikaci, díky které je celý proces sjednání i vedení úvěru o poznání jednodušší. To ale není všechno. Jaké funkce v aplikaci najdete a proč jde o skvělou volbu?

Nepřidělávejte si další starosti

Ohledně pořízení nového bydlení je spousta starostí. Musíte najít tu správnou nabídku, podepsat hned několik různých smluv a u toho nezapomínat na další povinnosti a dokládání dokumentace. V takové situaci si rozhodně nechcete přidělávat další práci špatně koncipovanou a složitou půjčkou. Dobrou zprávou je, že rychlá půjčka taková rozhodně není a s její pomocí seženete požadovaný rozpočet i na nákladnější rekonstrukci bydlení. Díky létům zkušeností totiž specialisté z Modré pyramidy přesně ví, co klienti potřebují a co jim může opravdu ulehčit danou situaci.

Řešení pro financování rekonstrukce

Máte hotový projekt pro rekonstrukci, ale náklady se zvedly a potřebujete navýšit finance? V takovém případě přichází na řadu úvěr. Půjčka na rekonstrukci je finanční produkt přímo stvořený pro potřeby náročných oprav. Jde o úvěr s rychlým vyřízením a bez nutnosti zajištění nemovitostí až do výše 2 500 000 korun. Příznivá úroková sazba i možnost rozložit si splátky až do 20 let představuje možnost, jak si i s aktuálně omezeným rozpočtem splnit sen o krásném vlastním bydlení ještě předtím, než budou ceny opravdu nedostupné.

V rámci výběru půjčky na rekonstrukci si zkontrolujte, jak velkou částku vlastně potřebujete. Podle maximální délky splatnosti z takového výsledku získáte informaci o tom, jak velká bude měsíční splátka. Pro porovnání jednotlivých nabídek nezapomeňte zohlednit výši úroků a případné poplatky. Bonusovými body je také to, pokud má poskytovatel dobré hodnocení a nabízí některá zjednodušení, jako je například aplikace. Můžete si tak ušetřit nejenom starosti, ale především čas, kterého je při řešení renovace bydlení rozhodně nedostatek.

Přehledná aplikace s přihlášením přes bankovní identitu

A jak můžete požádat o půjčku? Třeba prostřednictvím speciální aplikace. Do té se jednoduše přihlásíte pomocí bankovní identity a hned vidíte všechny důležité informace na jednom místě. Cílem aplikace je zjednodušit celý proces a nabídnout i něco navíc pro opravdové usnadnění starostí spojených se zvelebením vašeho nového bydlení.

Praktickou pomůckou je například virtuální složka, do které si můžete ukládat potřebné dokumenty. V případě potřeby tak jasně víte, kde je máte hledat, a budete mít virtuální zálohu. Kromě toho mohou být některé z těchto formalit potřebné i pro získání nebo čerpání úvěru, takže se vám bude opět hodit, že je máte přehledně nahrané v systému. Už žádný nepořádek ve formalitách, protože se jednoduše stačí podívat do virtuálního šanonu v rámci aplikace.

Přehled o důležitých termínech a statistiky o půjčce

V rámci aplikace jasně vidíte, kolik peněz máte půjčeno, jak velkou část z toho už máte splacenou a třeba i to, kdy vám končí fixace. Můžete tak včas reagovat na případné změny. Kromě toho je ale aplikace od Modré pyramidy připravena tak, aby byla skutečným pomocníkem při starostech s pořízením nové nemovitosti a případnou rekonstrukcí. Velkou výhodou je totiž přehled o daňových povinnostech a další praktické informace, na které se hodí nezapomenout. Díky aplikaci tak máte jasný přehled o tom, co všechno musíte ještě zařídit.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce