Co o vás prozradí barva vašich bot?

Máte oblíbené boty, na které nedáte dopustit? To, jakou barvu obuvi kupujete nejčastěji, o vás může leccos prozradit. Zamyslete se nad tím, jaké boty nosíte nejraději, a jaká barva na nich převažuje.

Pokud se procházíte obchodem s obuví, jaká barva se vám na obuvi líbí nejvíce? A upřednostňujete jinak barevnou obuv v různých ročních obdobích? To vše o vás může vypovědět zajímavé informace. Obuv na celý rok můžete nakoupit na stránkách FTSHP.

Červená obuv

Červená je barva, která nás dráždí. Koneckonců je to barva vášně a lásky. Co ale znamená na obuvi? Máte silnou osobnost, nebojíte se projevit. Obvykle na sebe strháváte pozornost – ať už nápadným (barevným) oblečením nebo třeba přemírou mluvení. Milujete zejména ležérní styl, a ačkoli jste rádi ve společnosti, vyvolat ve vás opravdový smích, je docela těžké. Váš smysl pro humor je ale v pořádku a nebojíte se zasmát sami sobě.

Vínově červená obuv

Pokud ale dáváte přednost temnějším odstínům červené, znamená to trochu něco jiného. Vínová je barva pro absolutního flegmatika, který má sklony odkládat své povinnosti na poslední chvíli, aniž by prožíval stres. Ze všeho nejvíc milujete své přátele a nicnedělání. Máte smysl pro módu a styl.

Modrá obuv

Ačkoli patříte mezi atraktivní osoby, móda a styl nepatří mezi vaše koníčky – a je to vidět. Na druhou stranu si ale rádi necháte poradit. Společnost milujete a rádi plánujete společné výlety a jiné aktivity.

Bílá obuv

Bílé boty jsou součástí šatníku každého z nás. Pokud je ale nosíte ze všeho nejraději, co to o vás vypovídá? Zajímáte se o módu, ale nejvíce vás baví sportovní styl. Žijete v chaosu, ve kterém se vyznáte jen vy. A pokud nastane situace, že se už nevyznáte, víte, že je na čase uspořádat si své záležitosti a začít od začátku.

Černá obuv

Také černé boty patří mezi klasiku, která je navíc mnohem praktičtější, než bílá obuv. Pro ty, kteří černou na své obuvi milují a nosí ji nejčastěji, je typická melancholická stránka osobnosti. Jedná se ale zároveň o osoby praktické, které si umí poradit v každé situaci.

Styl vaší obuvi

A rozdíl může být také v tom, jaký styl obuvi nosíte nejčastěji. Tenisky na zavazování jsou jedním z nejoblíbenějších a nejprodávanějších stylů obuvi. Ti, kteří je nosí nejraději, patříte mezi praktické lidi, kteří zároveň neradi vyčnívají z řady. Rozdíl je ale v tom, pokud si nakupujete drahé tenisky (cca nad 2 500 Kč). To pak znamená, že naopak rádi poutáte pozornost ostatních, máte přehled o tom, co se nosí a pravděpodobně si dáváte vysoké cíle, v jejichž dosažení ale bezmezně věříte.

Obuv určená pro ženy

S boty na podpatcích je to obdobně – vkusné a nepříliš nápadné boty na podpatcích znamenají, že máte elegantní styl a zbytečně netoužíte po poutání pozornosti. Patříte mezi vyrovnané osoby. Okázalé boty na podpatcích mohou vyzařovat vaši snahu zaujmout, nicméně ne vždy se vám to podaří tím správným způsobem. Balerínky a další plochá obuv jsou typické pro snadno ovladatelné ženy, které jsou také laskavé. Chcete vypadat žensky a přitom inteligentně. Balerínky jsou obuví, kterou můžete nosit k neformálním i formálním příležitostem. Ukazují, že jejich nositelná je skromná, ale soustředěná a velice pracovitá. Ideální obuv na pracovní pohovor, co myslíte?

Slip-on obuv

Obuv, která svým vzhledem připomíná tenisky. Její výhodou je ale to, že nemá zapínání – ani na suchý zip, ani prostřednictvím tkaniček. Stačí je nazout a jdete. Pokud takové boty milujete, pravděpodobně chcete být styloví, ale současně milujete ležérnost a pohodlnost. Patříte mezi osoby, které na sebe nechtějí tak úplně poutat pozornost, na druhou stranu ale nechcete ani splynout s davem.

Zdroj obrázku: Volodya Senkiv / Shutterstoock.com

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce