4 důvody proč si pořídit kávovar do kanceláře

Zdá se vám, že pořízení kancelářského kávovaru je jen zbytečný výdaj vaší firmy? Kvalitní káva v kanceláři může mít mnohem významnější roli. Není náhoda, že úspěšné firmy poskytují svým zaměstnancům skvělou kávu přímo na pracovišti. Nákup kávovaru je smysluplnou investicí a neměl by chybět ani ve vaší kanceláři.

1. Káva do kanceláří přináší dobrou náladu a produktivitu

Skvělá chuť dobré kávy a kofein zlepšují náladu, přispívají k příjemnějšímu startu dne, pomáhají se soustředěním a lepším výkonem na pracovišti. Až 80% zaměstnanců pije v práci kávu každý den. S kancelářským kávovarem tak vaši pracovníci budou mít „šálek dobré nálady“ vždy po ruce. Bez odbíhání z kanceláře pro dobrou kávu do kavárny získají více času na kávovou pauzu a nabrání nové energie pro práci.

2. Motivujte nové zaměstnance kvalitní kávou

- Inzerce -

Nachází se ve vaší firemní kuchyňce jen instantní káva? Je na čase to napravit! Získejte si nové zaměstnance ještě před pohovorem. A to díky lákavému benefitu kvalitní kávy jako z kavárny přímo v kanceláři.

3. Kancelářský kávovar je nástrojem pro budování týmu

Zahájit konverzaci s novým kolegou je mnohem snazší nad šálkem kávy. Ten má moc „bořit ledy“ a navodit přátelskou atmosféru. Kávovar ve firmě se stává také místem střetávání se s kolegy. Nejeden nový nápad či řešení problému se zrodilo právě při společné kávové pauze.

4. Zapůsobte na své klienty kávou jako od baristy

- Inzerce -

Víte, že cappuccino je nejčastěji objednávanou kávou v kavárně? Pořiďte si kávovar, který umí připravit nejen božské espresso, ale i lahodnou mléčnou pěnu. Možnost dát si v kanceláři latté či cappuccino ocení jak zaměstnanci tak vaši klienti.

Jak na bezstarostné řešení kávovaru do kanceláře?

Užívejte si výhody kvalitní kávy ve vaší firmě a starosti s výběrem kávovaru a objednáváním kávy nechte na profesionálech. Odborníci z Lázeňské kávy se o vše postarají. Vyberou ideální kávovar přesně podle potřeb vaší firmy a pohlídají pravidelné dodání čerstvě pražené kávy do vaší kanceláře. Dokonce zařídí i vaše firemní kávové dárky jako balení kávy s logem vaší firmy.

TIP: Financování začínajících podnikatelů už v prvním roce podnikání i bez účetní závěrky. Úvěr už od 100 000 až do 1 milionu Kč. Nastartujte se s Profiúvěrem pro začínající podnikatele.

Lahodnou chuť espressa z pražírny Lázeňská káva si zamilovali v mnoha kancelářích například také v brněnském Impact Hub. S odběrem této skvělé kávy pro střední a větší kanceláře získáte možnost poskytnutí kávovaru zdarma. Včetně servisu a instalace kávovaru a to kdekoliv po ČR. Neřešte výběr, nákup či případné opravy kávovaru. Plaťte jen za odebranou kávu.

Ideální kávové řešení přesně pro vaši kancelář

Nechte si poradit s výběrem kávovaru do kanceláře od těch, kdo kávě rozumí. „Výběr správného kávovaru je zásadní pro chuť kávy a bezproblémový každodenní provoz kávovaru.“ říká Jakub Gerža z Lázeňské kávy „S našimi zkušenostmi s kávovary a vaší představou o kávě do kanceláře vám dokážeme poradit a zajistit ideální kávové řešení pro vaši kancelář.“

Pro perfektní kávové řešení přímo pro vás stačí jen napsat o nezávaznou nabídku

- Z našeho e-shopu -
Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Mohlo by vás zajímat ...

Inzerce