4 důvody proč si pořídit kávovar do kanceláře

Zdá se vám, že pořízení kancelářského kávovaru je jen zbytečný výdaj vaší firmy? Kvalitní káva v kanceláři může mít mnohem významnější roli. Není náhoda, že úspěšné firmy poskytují svým zaměstnancům skvělou kávu přímo na pracovišti. Nákup kávovaru je smysluplnou investicí a neměl by chybět ani ve vaší kanceláři.

1. Káva do kanceláří přináší dobrou náladu a produktivitu

Skvělá chuť dobré kávy a kofein zlepšují náladu, přispívají k příjemnějšímu startu dne, pomáhají se soustředěním a lepším výkonem na pracovišti. Až 80% zaměstnanců pije v práci kávu každý den. S kancelářským kávovarem tak vaši pracovníci budou mít „šálek dobré nálady“ vždy po ruce. Bez odbíhání z kanceláře pro dobrou kávu do kavárny získají více času na kávovou pauzu a nabrání nové energie pro práci.

2. Motivujte nové zaměstnance kvalitní kávou

Nachází se ve vaší firemní kuchyňce jen instantní káva? Je na čase to napravit! Získejte si nové zaměstnance ještě před pohovorem. A to díky lákavému benefitu kvalitní kávy jako z kavárny přímo v kanceláři.

3. Kancelářský kávovar je nástrojem pro budování týmu

Zahájit konverzaci s novým kolegou je mnohem snazší nad šálkem kávy. Ten má moc „bořit ledy“ a navodit přátelskou atmosféru. Kávovar ve firmě se stává také místem střetávání se s kolegy. Nejeden nový nápad či řešení problému se zrodilo právě při společné kávové pauze.

4. Zapůsobte na své klienty kávou jako od baristy

Víte, že cappuccino je nejčastěji objednávanou kávou v kavárně? Pořiďte si kávovar, který umí připravit nejen božské espresso, ale i lahodnou mléčnou pěnu. Možnost dát si v kanceláři latté či cappuccino ocení jak zaměstnanci tak vaši klienti.

Jak na bezstarostné řešení kávovaru do kanceláře?

Užívejte si výhody kvalitní kávy ve vaší firmě a starosti s výběrem kávovaru a objednáváním kávy nechte na profesionálech. Odborníci z Lázeňské kávy se o vše postarají. Vyberou ideální kávovar přesně podle potřeb vaší firmy a pohlídají pravidelné dodání čerstvě pražené kávy do vaší kanceláře. Dokonce zařídí i vaše firemní kávové dárky jako balení kávy s logem vaší firmy.

Lahodnou chuť espressa z pražírny Lázeňská káva si zamilovali v mnoha kancelářích například také v brněnském Impact Hub. S odběrem této skvělé kávy pro střední a větší kanceláře získáte možnost poskytnutí kávovaru zdarma. Včetně servisu a instalace kávovaru a to kdekoliv po ČR. Neřešte výběr, nákup či případné opravy kávovaru. Plaťte jen za odebranou kávu.

Ideální kávové řešení přesně pro vaši kancelář

Nechte si poradit s výběrem kávovaru do kanceláře od těch, kdo kávě rozumí. „Výběr správného kávovaru je zásadní pro chuť kávy a bezproblémový každodenní provoz kávovaru.“ říká Jakub Gerža z Lázeňské kávy „S našimi zkušenostmi s kávovary a vaší představou o kávě do kanceláře vám dokážeme poradit a zajistit ideální kávové řešení pro vaši kancelář.“

Pro perfektní kávové řešení přímo pro vás stačí jen napsat o nezávaznou nabídku

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce