Předváděcí notebooky a počítače jsou šancí nakoupit levně

Počítače a notebooky pro zaměstnance netvoří zrovna malou část firemního rozpočtu. Pokud chcete koupit zařízení, které nějaký ten rok vydrží, nemůžete sáhnout po tom nejlevnějším, co je na trhu. Jenže dražší modely jsou pro firemní finance velkou zátěží. Co s tím?

Právě do firem jsou ideální volbou repasované nebo předváděcí počítače. Zatímco ty repasované v mnohých lidech budí obavy, nechtějí si kupovat použité zboží, předváděcí notebooky, to už je něco jiného.

Téměř nové zboží bez jediné vady

Předváděcí notebooky a počítače z výstav, předváděcích akcí nebo prodejen, kde byly vystavené zákazníkům, jsou rozhodně dobrou volbou. Nikdo je doopravdy nepoužíval, nemají za sebou měsíce, nebo roky plného vytížení. Spíš je jen pár lidí zkusilo zapnout, osahalo si je, vyzkoušelo si systém. Takový stroj je tedy téměř jako nový, přitom ho pořídíte za mnohem lepší cenu.

Někdy jsou dokonce prodávány nevyprodané skladové zásoby, tedy zcela nové počítače.

Problém? Je složité takových počítačů nakoupit spoustu

Není divu, že je předváděcí počítače a notebooky zájem. Drobným problémem tedy může být složité nakoupení většího počtu kusů. Lze se však obrátit přímo na firmu zprostředkovávající prodeje předváděcích počítačů a dohodnout se individuálně. Řešení se dá vždycky najít.

Jak je to se zárukou a Windows?

Podmínky se samozřejmě liší podle konkrétního prodejce. Předváděcí notebooky, počítače i telefony v ČR prodává PocitaceZaBabku.cz. U nich je v noteboocích předinstalovaný český operační systém s platnou licencí. Záruka bývá 12 či 24 měsíců, poskytuje ji prodejce.

Firma také rozděluje předváděcí počítače do různých tříd. U notebooků, které mají nějakou drobnou vadu, je uvedena kategorie B. I jejich nákup se však stále vyplatí. Ceny jsou velmi příjemné ve srovnání s novými produkty, přitom kupujete téměř nové zboží.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce