Nový, použitý nebo pronajatý: Víme, kde seženete paletové vozíky

Paletové vozíky jsou nenahraditelnými pomocníky všude možně ve skladech. Také by se vám nějaký hodil? Poohlédněte se u odborníků na slovo vzatých, společnosti STILL. Na vašem budgetu nezáleží, u STILL najde řešení každý.

Sháníte paleťák, stohovací vozík, vychystávací vozík, ruční paletové vozík nebo klasický vzv? V nabídce STILL je všechno, a ještě vám zajistí spoustu dalších služeb. Pomohou s údržbou vozíků, mají vlastní myčku, zvládají desulfataci starých olověných baterií. Hlavně ale kvalifikovaně poradí a pomohou vybrat tu nejlepší variantu pro vás.

Ty nejšpičkovější stroje v nabídce nových vozíků

Toužíte po nekompromisní kvalitě a těch nejlepších řešeních, která jsou aktuálně dostupná na trhu? Pak si vyberte nový paletový vozík. Na výběr je elektrický, dieselový či LPG pohon. Všechny vozíky jsou bezpečné, ekologické, přesné. Mezi top produkty se řadí především elektrické vysokozdvižné vozíky – třeba takový RXE 10-16 C se zdvihem až do 6,8 m a nosností 1600 kg. Je malý a šikovný, vejde se prostě všude.

Levnější varianta – použité vozíky

Potřebujete funkční stroj, ovšem na tom, zda půjde o nejnovější technologickou vychytávku, vám až tolik nezáleží? Existuje mnoho dalších důvodů, proč byste se mohli rozhodnout pro použité vozíky. Použité zboží je určitě lepší kupovat od velké firmy než od soukromého prodejce někde na bazaru.

Pronájem, co vytrhne trn z paty

Další variantou je pak pronájem vozíku. Skvělá volba v případě, že si chcete nějaký typ vozíku před koupí vyzkoušet, nebo tehdy, když potřebujete krátkodobě vykrýt větší poptávku (před Vánocemi) či výpadek vašeho stroje. Společnost STILL vás nenechá ve štychu, garantuje velmi rychlé dodání vozíku. Spojte se s nimi a informujte se, jak mohou pomoci právě vaší firmě. Dostupné paletové vozíky si samozřejmě prohlédnete online.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce