Kvalitní regály na míru vhodné do každého obchodu a skladu

Uskladnění i prodej jakéhokoliv zboží vyžaduje jisté zázemí. Mezi základní vybavení skladu a obchodu zcela jistě patří vhodné regály odpovídající přesným potřebám podnikání. Díky nim maximalizujete využití svého pracovního prostoru a získáte přehled, který velmi usnadní práci vám a nakupování vašim zákazníkům. Kvalitní kovové regály do obchodu a skladu najdete v nabídce společnosti eu-regaly.cz, kde vám ochotně poradí s tím nejlepším řešením.

Variabilní řešení pro všechny sklady i obchody

Na webových stránkách společnosti www.eu-regaly.cz se nachází ucelený sortiment kovových regálů pro velká logistická centra, malé firmy i soukromé osoby. Profesionální regály do skladu a obchodu splňují nejpřísnější nároky na kvalitu a bezpečnost, jsou vyrobeny ze špičkových materiálů a mají vysoce stabilní konstrukci. Policové regálové systémy nabízí široké možnosti využití ve skladech, kde sníží potřebu prostoru a zjednoduší skladové hospodářství. Jsou variabilně nastavitelné do délky i výšky a přizpůsobí se potřebám skladovaného zboží. Stejně tak regály do obchodu jsou velmi variabilní. Umožňují vybavení obchodu s textilem, potravinami, drogerií i čímkoliv dalším. Regály mohou být doplněny všemi možnými doplňky jako například závěsnými háčky, dělítky, vitrínami a podobně.

Sestavte si regály podle své představy

Regálové systémy se snadno skládají. Jednotlivé díly se do sebe jednoduše zasunou a není třeba je spojovat šrouby. Tento systém zároveň umožňuje snadné přenastavení polic, kdykoliv je potřeba. Přímo na webu si každý zákazník může v konfigurátoru sestavit vlastní typy regálů podle svých potřeb a okamžitě u nich vidí i cenu za jejich pořízení. Samozřejmě ale rádi poradí i pracovníci společnosti, kteří pomohou s výběrem a vytvoří přesnou kalkulaci na míru. Ceny všech produktů jsou velmi příznivé vzhledem ke špičkové kvalitě, rychlosti dodání, která se v průměru pohybuje kolem jednoho týdne, a servisu.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce