Jak uspořádat oslnivou firemní akci?

Zorganizovat firemní akci není snadné. Uspořádat event, kongres nebo teambuilding pro několik desítek či stovek lidí je náročnější, než si kdekdo myslí – bez předchozích zkušeností může událost ztroskotat i na zdánlivě nepodstatném detailu, který organizátor podcenil nebo nebral v úvahu.

Chcete-li, aby vše dopadlo na výbornou, obraťte se na profesionály z agentury Key To Art. Firma má za sebou více než 350 eventů a z toho 70 eventů s účastí větší jak 1 500 osob.

Co pro vás agentura Key To Art může udělat?

Event agentura Key To Art realizuje a pořádá společenské a firemní akce, eventy, kongresy, incentivní a teambulidingové programy. Firma působí v rámci celé České republiky a kreativní tým se postará o veškeré záležitosti, které s pořadatelstvím nezapomenutelné akce souvisí. Odborníci s letitými zkušenostmi navrhují scénáře eventů, hledají vhodné lokality a zajišťují hlavní program, moderátory, umělce, taneční a hudební skupiny. Mimo to se postarají i o doprovodný program, atrakce a aktivity. V neposlední řadě zajistí kompletní technické zabezpečení a navrhnou vhodnou PR strategii či slogan.

Individuální přístup si zaslouží každý klient

Key to Art je sázkou na jistotu. Na jistotu nezapomenutelné firemní akce, o které si budou účastníci povídat ještě hodně dlouho. Počet účastníků a charakter eventu nehrají roli – ať už jsou vaše požadavky skromnější nebo naopak velkolepé, vždy se setkáte s individuálním přístupem a smyslem pro detaily.

Lidé z renomované agentury umí uspořádat oslnivé eventy i bez přizvaných celebrit. Ale budete-li chtít, mohou se na ni objevit… Líbilo by se vám vystoupení skupiny Kryštof, Chinaski nebo Mira Žbirky? A co kdyby event moderovala Tereza Kostková nebo jiná známá osobnost? Pro Key To Art žádný problém. Pokud jsme vás nadchli, zamiřte na www.keytoart.cz, kde najdete další informace. Vaše příští firemní akce bude naprostá bomba!

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce