Industriální centrum Zlína žije na max

Baťův Zlín býval má dobře našlápnuto stát se jedním z pulsujících měst, kde sídlí řada známých firem. Tomu nahrává i fakt, že celá centrální část prochází postupnou rekonstrukcí. V původních budovách s industriálním šarmem jako je Max 32 tak nově vznikají krásné loftové byty a také prostorné kanceláře se skvělým výhledem.

Budova Max32 se nachází v místech, kde kdysi býval Baťových závodů. Jde o budovu s 10 nadzemními a jedním podzemním podlažím, která prošla celkovou rekonstrukcí. Sídlí zde například Česká pošta, jazyková škola Albi, Česká pojišťovna, Equa bank, Teta drogerie, Wüstenrot a mnoho dalších. Pokud máte zájem o pronájem kanceláří ve Zlíně, můžete denně pracovat po jejich boku.

Moderní kanceláře na perspektivní adrese

Budova Max32 se nachází ve velmi příznivé lokalitě. Na autobusové i vlakové nádraží je to odsud pouze 4 minuty pěšky. Nemocnice je prakticky hned vedle, ve velmi blízkém okolí jsou rovněž knihovna, galerie, muzeum, dvě fakulty UTB, několik úřadů. Přímo v budově lze zajít do sauny či fitness centra, posedět s kamarády v kavárně a načerpat energii ve wellness. Život přece není jen o práci.

Kanceláře přesně dle vašich představ

K pronájmu jsou kancelářské prostory, jejich dispozici lze variabilně upravit na míru požadavkům a potřebám budoucího nájemce. Nechybí samozřejmě možnost vlastního kompletního zázemí (toalety, kuchyňky, zasedací místnost), nebo se o něj dělit s ostatními. Ve všech kancelářích si budete užívat překrásný výhled a vybavení budovy – příjemnou recepci, bezbariérový přístup, kamerový systém a dostatek parkovacích míst.

V budově se kromě kanceláří nachází také ordinace a v přízemí obchody. Ve vyšších patrech jsou překrásné loftové byty, které jsou již kompletně pronajaty. Nyní však developer připravuje novou nabídku tohoto oblíbeného bydlení ve dvou velikostech – 33 m2 a 55 m2. Teoreticky tedy lze vyřešit pronájem bytu ve Zlíně i kancelářských prostor v jedné budově. Do práce byste se pak jen svezli výtahem o několik pater níže.

A ještě jeden zajímavý tip na závěr: Kancelářské prostory lze pronajmout i na jeden jediný den. Pokud tedy sháníte reprezentativní místo pro konání konference nebo schůzky se zákazníky, máte jasno.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce