Autopůjčovna Europcar je stále blíž zákazníkům

Potřebujete se nutně přepravit za klientem, odjet na služební cestu, nebo narychlo navštívit příbuzné? Vaše auto je v servisu, případně s ním odjela manželka s dětmi na chalupu, a vy nevíte, jak narychlo vyřešit situaci?

Vaše starosti přenechte autopůjčovně Europcar, držiteli ocenění Autopůjčovna roku. Díky pobočkám v Praze, Brně, Ostravě, Karlových Varech, Pardubicích a Ústí nad Labem je dostupnost pro zákazníky jednodušší. Můžete si půjčit auto v jednom městě a vrátit je na druhém konci republiky.

Téměř nové vozy luxusních i běžných typů

Vynikající služby zákazníkům, auta v servisovaném stavu, maximálním stáří šest měsíců a jejich nadstandardní výbava, to jsou hlavní pozitiva autopůjčovny Europcar, která se díky nim přibližuje zákazníkům na dosah. Osobní vozy, sportovní auta, automaty, luxusní SUV a rodinné vozy jsou k dispozici zájemcům o pronájem konkrétního typu. Značky vozů jdou napříč celým spektrem oblíbených a zavedených jmen. Najdete tu vozy Audi, Škodu, Mercedes, Opel, Volkswagen, záleží na vašich představách.

Skvělý technický stav a výbava ošetřená aromaterapií

Všechny auta z nabídky autopůjčovny jsou perfektním technickém stavu, jak již napovídá jejich stáří. O vozy je průběžně pečováno, každý vrácený vůz prochází technickou prohlídkou, je vyčištěn a připraven pro dalšího zájemce. Žádná tuzemská autopůjčovna se nemůže pyšnit tak širokým výběrem spolehlivých aut s lepším stupněm výbavy a stoprocentní motorizací. Slyšeli jste někdy o přírodní aromaterapii, jež je zaměřená na interiéry automobilů? Autopůjčovna Praha sídlící na pražském Letišti Václava Havla i další pobočky dávají svým zákazníkům auta po aromaterapii k dispozici. Pro stálé zákazníky je připraven věrnostní program, v němž po dosáhnutí určitých bodů získají například pronájem na víkend zdarma.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce