Neutrácejte za pracovní oděvy, pronajměte si je

Máte firmu s více než deseti zaměstnanci? A věděli jste, že nemusíte všechny pracovní oděvy nakupovat? Vyzkoušejte pronájem oděvů a ušetřete.

Čím více zaměstnanců, tím více zařizování vyžaduje péče o jejich pracovní oděvy. Kompletní evidence, výběr správné velikosti, dodržení norem, pravidelná kontrola oděvů, praní znečištěného nebo oprava roztrženého oblečení – nejen toto všechno, ale ještě více starostí plyne pro zaměstnavatele. A o finanční náročnosti ani nehovoříme. Existuje však ještě druhá, výhodnější, varianta. Slyšeli jste už o službě pronájem pracovních oděvů?

V čem je pronájem lepší?

Pro ty, kteří chtějí svůj čas i energii věnovat jiným záležitostem, než je pracovní oblečení zaměstnanců, jsou tady specializované firmy zaměřené právě na pronájem a servis mundůru. Ať už potřebujete oblečení pro řidiče, pracovníky logistiky či výroby, svářeče, kominíka nebo pekaře, úkolem těchto firem je zajistit vám, respektive vašim zaměstnancům, vhodné oblečení, a to samozřejmě dle aktuálně platných norem. A co je neméně důležité – bude jim perfektně sedět.

Poskytovatel pracovních oděvů PEVI si každého člověka nejprve zaměří a následně mu nechá ušít oblečení na míru. Máte tak jistotu, že všichni zaměstnanci budou mít správnou velikost i materiál zcela odpovídající svému pracovnímu zaměření.

Vhodná údržba prodlužuje životnost oděvů

Máte vlastní prádelnu, kde zaměstnanecké oděvy čistíte? A pokud je zrovna nikdo nenosí, máte je kam uložit? O tom, že je pronájem pracovního oblečení opravdu skvělou volbou, vás možná přesvědčí i možnost jeho servisu a úschovny. V PEVI se postarají opravdu o vše. Oděvy vám pravidelně každý týden vyperou, případně zašijí díry nebo utržený knoflík a vše úhledně složí. A přesně vědí, jak pečovat i o materiály, které vyžadují odborné vyčištění.

Chybí-li vám ve firmě prostory, kam byste mohli veškeré oděvy zaměstnanců ukládat, byť jen dočasně, i o tohle se v PEVI dokáží spolehlivě postarat. Nepotřebné kusy oblečení vám zaevidují a uschovají, na jak dlouho jen budete potřebovat. Jakmile opět nastane jejich čas, stačí jen říct a máte je ihned opět k dispozici.

Oslovila vás možnost pronájmu pracovního oblečení? My ji doporučujeme všema deseti – jedná se totiž o službu, která vám ušetří nejen peníze, ale i mnoho času a starostí spojených s péčí a údržbou pracovních oděvů zaměstnanců.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce