Kde pronajmout vysokozdvižný vozík? Přece u STILL!

Společnost STILL patří k nejznámějším firmám poskytujícím vozíky do skladů a dalších provozů. Prodává nové i použité vysokozdvižné vozíky, nově je však také zapůjčuje. Tímto krokem chce nabídnout ideální řešení opravdu každé firmě, jež potřebuje vysokozdvižný vozík.

Některé firmy ocení kvalitní zboží nejvyšší kvality a neváhají si za něj zaplatit. V takovém případě je vhodné pořídit nový vysokozdvižný vozík, samozřejmě elektrický, na ty se STILL specializuje. Pokud firma vozík potřebuje, ale nemá příliš financí nazbyt, ideálním řešením je použitý vozík. Nákup přes STILL je rozhodně lepší než koupě někde na bazaru od neověřeného prodejce. STILL každý vozík pečlivě zkontroluje a k opětovnému prodeji nabízí pouze kousky v dobrém stavu.

Může však dojít k situaci, kdy firma potřebuje vozík pouze dočasně. Typicky třeba před Vánocemi, kdy se objednává více zboží a sklad musí fungovat rychleji. Najme se brigádník, jenže do jakého stroje ho posadit? Vozík si prostě pronajměte! Pronájem vozíků je výborným řešením také v případě, kdy se váš stroj porouchá, a než bude opraven, musíte rychle sehnat náhradu. Jednání se STILL je velice flexibilní, na svou posilu nebudete dlouho čekat.

Bohatá vozová flotila nabízí něco opravdu pro každého

V Česku je STILL schopný nabídnout až 60 druhů různých zařízení k pronájmu. Lze si vybrat paletový vozík, vysokozdvižný vozík, nízkozdvižný vozík. Všechny v provedení s různou nosností, výškou zdvihu a dalšími parametry. Pokud by vám tohle nestačilo, společnost je schopná vám sehnat i další stroj z bohaté flotily čítající více než 31 000 strojů rozmístěných různě po Evropě. Síť pronájmu vozíků funguje v mnohých evropských zemích.

Podmínky pronájmu jsou velmi flexibilní

STILL se snaží dohodnout s každým zákazníkem. Vozíky půjčuje na několik dní, ale i na dobu několika měsíců. Vše záleží na domluvě, dokonce je možné pronájem prodloužit až v průběhu podle toho, jak se bude situace vyvíjet.

Na dohodě je i možnost přivézt vzv až na místo přímo k vám a u vás si ho také vyzvednout. Střediska má STILL v Čechách i na Moravě, kromě toho zaměstnává celou řadu techniků v terénu. Díky tomu je kvalitním servisem a službami schopná pokrýt celou republiku. Domluvit se dá rovněž zapůjčení nejrůznějšího příslušenství k vozíkům. STILL má v nabídce speciální vidlice, zařízení pro boční přemisťování, dvojité svěrací čelisti a mnoho dalšího, tak se neváhejte zeptat.

Vozík si půjčujete s full servisem

Pochopitelně jste povinni mít na zapůjčené zařízení uzavřené pojištění odpovědnosti, proti krádeži a požáru. Buď si ho zařídíte samostatně, nebo v rámci STILL Rental Plus. Škody způsobené opotřebením jsou tolerovány, veškerá jiná poškození je samozřejmě třeba hlásit. Ostatně v případě jakéhokoliv problému byste se prostě měli ozvat. Bude-li zařízení nepojízdné či nefunkční, zástupci STILL ho k vám přijedou opravit, případně poskytnou náhradní zařízení, aby vám nestála práce.

Vyberte si z bohaté nabídky

Flotila strojů k zapůjčení zahrnuje řadu moderních modelů, stačí si jen vybrat. Chtěli byste si vyzkoušet, jaké to je řídit elektrický vozík? Přemýšlíte o modernizaci vybavení ve vašem skladu, ale nejste si modelem úplně jistí? Využijte možnosti pronájmu, pronajměte si vozík, který se vám líbí, vyzkoušejte si ho a pak si jej můžete zakoupit.

A jestli jste v široké nabídce vozíků k pronájmu ztracení, neváhejte se zeptat. STILL se snaží být komplexním partnerem pro provoz skladů, nabízí celou řadu zajímavých služeb, jako je například čištění vozíků, desulfatace trakčních baterií, technická kontrola, celková údržba manipulační techniky apod. Na velikosti vaší firmy přitom nezáleží. STILL se postará o každého zákazníka.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce