Účetní program Money
"Neutrácejte, investujte!“ To vám řekne každý zkušený podnikatel. Jenže při rozjezdu vlastní firmy se výdajům prostě neubráníte. Jednou z položek bývá účetnictví – ale i na něm se dá výrazně ušetřit.
 

 

A když říkáme účetnictví, myslíme tím solidní účetní program. Takový, který vám udrží ve fakturách, dokladech, majetku, ale i mzdách nebo skladech pořádek. Který vám pohlídá relativně časté změny v zákonech, a který za vás na pár kliknutí vytvoří daňové přiznání.

Dobrý účetní program zvládnete díky přehlednému a rychlému ovládání obsluhovat sami, propojíte jej například i s e-shopem nebo pokladnou a hlavně – získáte k němu od výrobce kompletní podporu. Je dobré nebýt na to sám.

Účetní program Money zdarma

 

Umí vše, a přitom je zdarma

Jedním z nejoblíbenějších českých účetních programů je Money S3. Umí vše, co jsme zmínili v úvodu. Ve speciální verzi Start, která je určena začínajícím a malým firmám, za jeho používání nic neplatíte. Stačí jej stáhnout, nainstalovat a můžete začít okamžitě fakturovat.

Účetní program zdarma

Účetní program Money S3 získal řadu prestižních ocenění

Money S3 Start obsahuje všechny funkce jako nejvyšší verze účetnictví za více než deset tisíc korun, přesto je zdarma.

Má totiž chytře nastavené limity pro každý účetní rok, které se navíc registrací mnohonásobně zvýší. Ve finále tak získáte plně vybavený účetní program, za který neplatíte ani korunu. Limity přitom nejsou nijak malé:

  • 500 záznamů v účetním deníku

  • 500 skladových pohybů

  • 200 adres

  • 15 mezd

  • 500 položek objednávek/nabídek

 

Co když přestanou limity stačit?

Nebojte, do začátků podnikání jsou limity poměrně velkorysé. A jakmile se vám firma zavede a limity přestanou stačit, jednoduše přejdete na plnohodnotné účetnictví bez omezení.

To je už sice placené, ale vy už budete mít jednu velkou výhodu – přesně určíte, jaké moduly a funkce v účetnictví skutečně potřebujete. Podle toho si pak vyberete účetnictví doslova na míru, aniž byste platili za něco, co nevyužijete.

Ušetřete v rozjezdu podnikání a stáhněte si účetní program Money S3 zdarma zde. Je to snadné, rychlé a hlavně – nezávazné.

PR článek

Diskuze k článku

Přidat komentář
Dominik85 Dobrý den, jenom můj takový názor a věc jak jsem se popral s Money S3. Dlouho jsem hledal účetní software pro svojí firmu narazil jsem na Money, ale trochu jsem se bál jeho ovladatelnosti. Díky firmě SmartHub ( http://www.smarthub.cz/ ), mi se vším pomohli a naučili mě s tím pracovat + když se objeví jakýkoliv problém ať už se softwarem nebo s naším IT vybavením neváhám se na ně kdykoliv obrátit.
20.2.2019 12:20 | Odpovědět

Pomůžeme nastartovat vaše podnikání

Začněte podnikat jednoduše díky:


Nápady na podnikání

Chtěli byste podnikat, ale nevíte v čem? Vyberte si ze 150 rozpracovaných (nebo 100 volných) nápadů, které fungují.

399 Kč
 
 

podnikatelsky plan

Můj podnikatelský plán

Jste zvědaví, jak bude váš podnikatelský nápad fungovat finančně? Sestavte si v online aplikaci podnikatelský plán, který vám to poví.

605 Kč

Podnikání v kostce

Chcete vědět, co vás při podnikání čeká? Projděte si ucelený online kurz Podnikání v kostce a budete v obraze.

399 Kč
 
 

Praktické návody se vším všudy

E-book zdarma

Zaregistrujte svůj e-mail a objevte 30 chyb v prvním roce podnikání, které mohou stát vaše podnikání život, pokud se z nich nyní nepoučíte. E-book dostanete e-mailem.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.