Fakturace, noční můra mnoha malých podnikatelů může být i jednoduchá. Superfaktura.cz přináší moderní a jednoduchý způsob správy všech faktur v jednom online prostředí – online fakturace, rychle, přehledně a bezpečně bez nutnosti zaměstnávat ekonoma nebo platit externím firmám za účetnictví.

Na internetu je možné najít mnoho nástrojů, které nabízejí podobné služby jako SuperFaktura.cz, proč tedy využívat právě tento online fakturační systém?

Faktury na míru

Základem jsou faktury, které lze přizpůsobit podle vlastních potřeb (přidání loga, razítko společnosti, podpisu nebo QR kódu). Samozřejmostí je využívání aplikace, bez ohledu na to, kde se právě nacházíte a v jaké jste situaci.

Platby i přes mobil

Pomocí QR kódu mohou vaši zákazníci využít k placení i mobilní telefon. V dnešní době, kdy skoro každý vlastní moderní smartphone jde o funkci k nezaplacení. Platby můžete urychlit pomocí vložení tlačítka pro online platby, které přesměruje zákazníka přímo do internet bankingu a urychlí tak celý proces zaplacení faktury.

Odesílání opakujících se faktur automaticky

Pokud má společnost zákazníka, který využívá její služby pravidelně a ve stejné hodnotě, není nic jednoduššího než přes SuperFakturu nastavit automatické zasílání faktury a ušetřit čas jako sobě tak i zákazníkovi.

Na měne a jazyku nezáleží

Otevřete své služby světu! Dolar, Euro, Libra, Forint nebo jiný druh měny? Pro SuperFakturu žádný problém. Aplikace podporuje široké spektrum jmen a fakturu můžete kromě češtiny posílat i v angličtině.

Synchronizace s e-shopem

Superfaktúra nezapomíná na majitele e-shopů a nabízí propojení systému se systémem elektronického obchodu. Vystavování faktur bude tak jednoduché a sjednocené. Nepřijde tak k žádné ztrátě informací nebo pozapomenuté vystavení faktury a celý proces fakturace se zautomatizuje a zrychlí.

Jedno konto pro celou společnost

Pokud jste malá společnost a potřebujete aby měli pracovníci více přístupu k vašim fakturám stačí nastavit úrovně přístupu v aplikacích. Zajistíte tak to, že správní lidé uvidí ty správné informace. Následně můžete kontrolovat, jaké změny pracovníci vykonávají i veškerou aktivitu.

Bez instalace a strachu o vlastní data

SuperFaktúra přináší jako jednoduchou webovou aplikaci, tak i zabezpečení informací podobné jako v bankách. K využívání aplikace je třeba mít přístup na internet a není nutné nic instalovat. Netřeba se tedy obávat o potřebné parametry počítače nebo ztrátu dat při poškození PC. Datacentra zajišťují neustálý a zároveň bezpečný přístup k informacím.

PR článek

Diskuze k článku

Přidat komentář
Marty256 A co teprve s online fakturačními systémy! Větší pohodlí v oblasti faktur jsem zatím neviděl... :D Tak například zde: https://imboss.cz/
26.7.2018 20:58 | Odpovědět

Pomůžeme nastartovat vaše podnikání

Začněte podnikat jednoduše díky:


Nápady na podnikání

Chtěli byste podnikat, ale nevíte v čem? Vyberte si ze 150 rozpracovaných (nebo 100 volných) nápadů, které fungují.

399 Kč
 
 

podnikatelsky plan

Můj podnikatelský plán

Jste zvědaví, jak bude váš podnikatelský nápad fungovat finančně? Sestavte si v online aplikaci podnikatelský plán, který vám to poví.

605 Kč

Podnikání v kostce

Chcete vědět, co vás při podnikání čeká? Projděte si ucelený online kurz Podnikání v kostce a budete v obraze.

399 Kč
 
 

Praktické návody se vším všudy

E-book zdarma

Zaregistrujte svůj e-mail a objevte 30 chyb v prvním roce podnikání, které mohou stát vaše podnikání život, pokud se z nich nyní nepoučíte. E-book dostanete e-mailem.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.