Jak urychlit proces založení s.r.o.

Jak urychlit proces založení s.r.o.
Chcete si založit vlastní společnost s ručením omezeným, čistou a bez historie, ale potřebujete ji rychle? Rádi byste omezili rizika podnikání jako OSVČ, ale bojíte se starostí s novou s.r.o., sídlem firmy a agendou okolo? Máte k založení firmy otázky a nechcete věnovat týden studiu zákonů a vyhlášek?
 

 

Jak urychlit proces založení s.r.o.

Než se podíváme na možnosti urychlení procesu založení nové společnosti, je dobré upozornit, že skutečnou garanci rychlosti a úspěchu založení může poskytnout pouze specializovaná firma. Dobrou zprávou je, že cena těchto služeb šla výrazně dolů. Poradenství k založení s.r.o., založení nové firmy express na klíč do 10 dnů, ale též poskytnutí sídla firmy v Praze, tzv. virtuální kancelář a další agendy nabízí například společnost Profi-kancelář s.r.o.

 

Obvyklé termíny při založení firmy

Podle nedávné studie Světové banky patří ČR v Evropě při zakládání společností k nejpomalejším – dokonce i v Rusku založíte středně velkou obchodní společnost rychleji. Dle tohoto zdroje trvá v České republice proces založení nové firmy zhruba 20 pracovních dní. Podle našich zkušeností můžete při určité vstřícnosti úředníků počítat s dobou o pár dní kratší.

Ovšem pozor, těchto cca 20 dní platí jen pro ty, kdo mají podklady hned při prvním kontaktu s úřady zcela v pořádku. K vlastnímu založení s.r.o. tedy potřebujete dobré znalosti všech potřebných dokladů a formulářů. Do studia požadavků se ovšem pusťte jen v případě, že máte dost času, rádi studujete zákony, vyhlášky a jejich výklady a na úřadech jste jako doma. I v takovém případě – pokud se cestu prošlapat přes maximální nasazení nepodaří nebo vám budou hrozit zvýšené výdaje za opakované podání na obchodní rejstřík, obraťte se raději na specialisty.

Založení s.r.o.

 

Promyslete si předem

Než spustíte formální část procesu založení nové firmy, je vhodné zvážit řadu aspektů. Specialisté vám mohou poradit v otázkách spojených s přípravou notářského zápisu, způsobem jednání statutárních orgánů (jednatelů), práv k obchodním podílům, vč. dědictví, využitím společného jmění manželů pro účel založení společnosti, volbou a nastavením živností, umístěním sídla firmy, provozoven, atd. Například poradenská společnost Profi-kancelář s.r.o. klienty nenutí vyplňovat osobní údaje do webových formulářů a veškeré otázky řeší s klientem osobně či jiným jím požadovaným způsobem.

 

Rychlejší založení s.r.o.

Kdy nejdříve tedy může být nová firma založená, zapsaná v obchodním rejstříku a přihlášená na příslušných úřadech? U společnosti Profi-kancelář s.r.o. trvá celý proces pouze 10 dní od dodání všech dokumentů. Navíc zde získáte garanci, že pokud nová firma nebude zapsána v obchodním rejstříku v dohodnutém termínu, získáte služby k založení s.r.o. zdarma – dle hesla rychle nebo zdarma.

Vlastní založení s.r.o. může být zajišťováno kompletně či částečně na základě plné moci od klienta. Vše lze vyřešit korespondenčně nebo s osobní účastí při sepisování notářského zápisu u vybraného notáře. Odborníci se postarají o to, aby veškeré dokumenty byly připraveny a podány na úřady v souladu s platnou legislativou. Kromě zřízení živnostenského listu a zápisu nové společnosti do obchodního rejstříku se konzultant postará též o přihlášení na finančním úřadu.

Více informací o založení s.r.o. a souvisejících službách najdete na webu www.profi-kancelar.cz nebo na bezplatné lince 800 880 110.

PR článek

Diskuze k článku

Přidat komentář
Randal Hi there, I enjoy reading through your article post. I wanted to write a little comment
to support you.

Feel free to visit my web page - the mobile win slot game: http://www.kabillion.net/__media__/js/netsoltrademark.php?d=www.chineselgz.com%2Fcomment%2Fhtml%2F%3F30744.html
12.2.2020 12:00 | Odpovědět

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.