aplikace

"Must have aplikace": nápady

Nápady na podnikání jsou ve vaší hlavě, a pokud má člověk hlavu plnou nápadů, určitě se vyplatí si v nich udělat pořádek a zapisovat je, abyste na nějaký náhodou nezapomněli. Pro tyto účely jsou zde chytré aplikace, které vám s tím pomůžou.

"Must have" aplikace

Při podnikání je třeba mít přehled o práci ostatních a také s nimi komunikovat, proto vám představíme jednu aplikaci pro týmovou práci. Jistě budete souhlasit, že sociální sítě patří mezi trháky dnešní doby, a proto si řekneme o super aplikaci, která vám zjednoduší zveřejňování příspěvků, pohlídá a udělá za vás spoustu věcí. A v neposlední řadě poradíme těm z vás, kteří ještě nemají své oblíbené cloudové úložiště.

"Must have" aplikace: branding

K budování značky patří neodmyslitelně také logo a grafika. A pokud budete znát dobré pomocníky, kteří vám s tím pomůžou, nemusíte utrácet finance za profesionální grafiky.

"Must have" aplikace: daně

Oblast daní je trošku opomenutou oblastí, co se chytrých aplikací týče (možnost pro naše talentované čtenáře vyplnit mezeru na trhu), a proto pro vás mám tipy na “must have” apps, které s daněmi moc nesouvisí, ale budou se vám hodit.

"Must have" aplikace: týmová práce

Máme pro vás další tipy na aplikace, které ve vašem smartphonu nesmí chybět! Proč dělat věci složitě, když na to jsou aplikace...

Must have: Aplikace, které vám zpříjemní dovolenou

K létu patří dovolená a bez dovolené není léto. Abyste si ji pořádně užili, máme pro vás tipy na aplikace, které vám s tím pomůžou.

Must have: CRM pomocníci

Z aplikací, které vám pomůžou mít řád a přehled v informacích o vašich zákaznících, jsem vybrala ty, které se mi jednoduše zdály nejlepší.

Must have: shopping

Říjnové MUST HAVE aplikace jsou zaměřené na nákupy. 

Nejstahovanější aplikace na světě: Google válcuje všechny

Když se řekne Google, většina lidí si okamžitě vybaví nejpoužívanější internetový vyhledávač na světě. Americká společnost ale boduje i na dalších polích – třeba na tom s mobilními aplikacemi. Její prográmky pro chytré telefony doslova dobývají mobilní svět, konkurovat mu nemůže ani Zuckerbergův Facebook.

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.