celá ČR

ARCO IRIS s.r.o.

Nápad pro podnikání = profesionální parní čištění

Jsme společností první na českém trhu, zabývající se profesionálním parním čištěním. Hledáte nápad k podnikání? Nabízíme prodej a servis parních čističů OPTIMA a parních vysavačů – jako autorizovaný dealer společnosti Greensteam.

Audiotéka.cz

E-shop s audioknihami ke stažení

Audiotéka.cz nabízí audioknihy ke stažení do počítačů a chytrých mobilních telefonů. Je jedinou specializovanou službou svého druhu v České republice. Audiotéka vznikla v říjnu 2011 a od té doby má ve své nabídce přes 1900 titulů mluveného slova. V rámci Audiotéky si uživatel na stránkách audioteka.cz buduje vlastní sbírku audioknih tzv. Poličku, ke které může přistupovat jak z mobilního telefonu, tak tabletu nebo počítače.

BlahaSoft

Prodejce účetního a ekonomického softwaru.

V nabídce naleznete účetní software především pro malé firmy a živnostníky. Rád Vám pomohu s výběrem vhodného programu pro Vaše potřeby, zajistím i doplňkové služby, jako je např. instalace, školení, vzdálený přístup atd.

Business Kids, spol. s r.o.

Vzdělávání dětí

Společnost Business Kids, spol. s r.o. je ryze českou společností, působící v oblasti vzdělávání dětí. Připravujeme a organizujeme dlouhodobé vzdělávací programy zaměřené na rozvoj souboru dovedností, které jsou dnes vnímány jako klíčový předpoklad úspěchu.

Česká spořitelna - Peníze na rozjezd

Budoucnost české ekonomiky stojí na čerstvých nápadech. Chceme podpořit všechny začínající podnikatele, a proto jsme pro ně připravili nový Firemní úvěr Start-up České spořitelny. Ten můžete využít od okamžiku založení živnosti nebo firmy až do tří let podnikatelské historie. Na rozjezd podnikání Vám půjčíme až 650 000 Kč rychle, jednoduše a bez zbytečného papírování.

CRDR s.r.o. – bezpečnost práce

Školení BOZP, Dokumentace BOZP, Koordinace BOZP – jednoduše, rychle a efektivně

Zajistíme vám komplexní služby v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany, a to na území celé ČR.

Grund Consulting, s. r. o.

Účetní a daňové služby, konzultace v oblasti obchodu a firemních procesů, finanční poradenství

Nabízíme celou škálu služeb a poradenství pro podnikatelské subjekty, živnostníky ale i jednotlivce. Vedle účetních a daňových služeb a byznys poradenství pokrýváme i oblasti jako jsou grafické služby, vybavení výpočetní technikou či překladatelské služby. Zajistíme i založení firmy a poskytnutí virtuálního sídla.

KAISER+KRAFT

Přední dodavatel vybavení provozů, skladů a kanceláří

Knihcentrum.cz

Internetové knihkupectví

KNIHCENTRUM.cz je internetové knihkupectví s širokým sortimentem knih, rychlou expedicí a výhodnými cenami. V nabídce knihkupectví naleznete beletrii pro děti a dospělé, komiksy, učebnice, odbornou literaturu, encyklopedie, příručky, kalendáře, audioknihy, deskové hry, hračky a mnoho dalšího. Výrazné slevy najdete nejen u levných knih, ale také u knižních novinek a bestsellerů. Při objednávce nad 500 Kč je doprava zdarma.

Nikola Šmorancová

Energy kouč, trenér

Profesionální koučink a konzultace se zaměřením na soustředěnost a podporu produktivního myšlení, schopnost efektivně pracovat s časem, navýšení životní energie a vitality, podporu psychického zdraví a imunity, schopnost vyrovnávat se se stresem a předcházení syndromu vyhoření, nalezení rovnováhy mezi pracovním a osobním životem.

Osobníasistentka.cz

Administrativní služby, osobní asistence

Osobníasistentka.cz poskytuje svým klientům 11hodinové zajištění chodu jejich „kanceláře“, ať už se jedná o přesměrování hovorů, sjednávání schůzek, organizaci kalendáře, či jiné administrativní úkoly.

Osobníasistentka.cz je team asistentek, které pracují pro více svých stálých klientů od (Po-Pá od 8.00 do 19.00 hodin) a plní zadané úkoly

Sídloprofirmy.cz

Poskytujeme sídla společnosti pro právnické osoby a místa podnikání pro fyzické osoby

Poskytnutí sídla firmy a virtuální kancelář zajišťujeme rovněž pro organizační složky zahraničních právnických osob v České republice. Vedle poskytování sídla zajišťujeme komplexní služby virtuální kanceláře.

Ukázka profilu

Osobníasistentka.cz poskytuje svým klientům 11hodinové zajištění chodu jejich „kanceláře“, ať už se jedná o přesměrování hovorů, sjednávání schůzek, organizaci kalendáře, či jiné administrativní úkoly.

Osobníasistentka.cz je team asistentek, které pracují pro více svých stálých klientů od (Po-Pá od 8.00 do 19.00 hodin) a plní zadané úkoly.

Zalozeni.cz

Zalozeni.cz zakládá společnosti s.r.o. na míru, přesně podle požadavků klientů. Společnost můžete založit korespondenčně na základě plné moci. Poskytujeme komplexní řešení od založení společnosti, přes poskytnutí sídla společnosti až po složení základního kapitálu.

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.