obchod s čínou

Deset důvodů, proč se zúčastnit veletrhu v Číně

Ať jste maloobchodník, velkoobchodník, nebo výrobce, účast na veletrhu v Číně je vždy prospěšná. Sice vás to bude stát nějaké peníze, ale nakonec se to zpravidla vyplatí, protože hodně čínských firem navazuje kontakty právě na veletrhu. Navíc získáte dobrý přehled o svém oboru a nejnovějších trendech, Čína je totiž přeborník v zavádění novinek.

Zeptali jsme se odborníka, jak se dostat na veletrh do Číny

Během uplynulých několika let se výstavnictví v Číně rozvinulo do obrovských rozměrů. Jen stěží byste hledali někoho, kdo ještě neslyšel o největším a nejznámějším veletrhu v Cantonu. Vedle toho nejfrekventovanějšího existuje celé zemi nespočet dalších veletrhů, výstav a přehlídek. Proto pokud hledáte čínského dodavatele zboží nebo výrobce pro kooperaci, je nejjednodušším řešením navštívit některý z četných veletrhů, které se v Číně konají.

Zkušenosti, které se vám na veletrhu v Číně budou hodit

V Číně se konají tisíce veletrhů každý rok. Některé jsou malé, zaměřené na určité odvětví průmyslu nebo na regionální specifika, jiné jsou megalomanské, zahrnující více sektorů ekonomiky, trvající i několik týdnů a konající se v centrech jako je Kanton, Shanghai a Hong-kong.

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.