ochrana majetku

Cizí návštěva ve firmě – důvod se bát?

Pracujete ve firmě, která je dostupná veřejnosti? Konají se schůzky s partnery přímo v jejím sídle? Na místě je maximální opatrnost – osoby zvenčí totiž představují potenciální riziko. Čtěte pro více informací.

Nepřicházejte zbytečně o vaše peníze

Kolik zaměstnanců přichází denně do kontaktu s vašimi firemními penězi? Kde je skladujete? Jak je převážíte? A co další cennosti? Bezpečnost vašich peněz je otázkou souhry spousty detailů, které se na ní můžou podepsat. Jak nenechat nic náhodě se můžete dozvědět od odborníka. Do Česka se dostává obor prevence viktimnosti.

 

Odposlechy ve vaší firmě? Více možné, než si myslíte.

V dnešní době jsme díky pokrokům techniky zranitelnější než kdy dřív. A to se týká i důmyslnosti odposlechových systémů. Není třeba být tajným agentem, aby se dalo spoustě únikům citlivých informací kvůli odposlechům ve vaší firmě předejít.

Opatrnosti není nikdo dost – zvlášť uvnitř podniku

Pod svícnem bývá největší tma. Také vlastní zaměstnanci mohou znamenat pro firmu hrozbu. Zvláště ve velkých firmách se škůdci schovají snáz. Riziko nebezpečí zevnitř je totiž překvapivě velké. Přečtěte si o tom, co vaší firmě hrozí.

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.