certifikáty systémů řízení

Certifikáty systémů řízení přinesou vaší firmě potřebnou prestiž a důvěru ze strany zákazníků

V současné době většina firem vyžaduje od svých obchodních partnerů různé certifikáty systémů řízení, které slouží jako nezdolné reference správného fungování firmy. Proč ale věnovat čas a především pak firemní finance na získání certifikátu? Protože certifikátem můžete jasně prokázat seriózní vztah ke svým dodavatelům a zákazníkům, demonstrovat, že máte své firemní činnosti a procesy pod kontrolou a bez neplánovaných výkyvů, vzbudit patřičnou důvěryhodnost a podpořit vysokou efektivitu.

Důvěra, bezpečnost a dostupnost informací. To je systém řízení bezpečnosti informací podle normy ISO / IEC 27001:2005

V dnešní době plné informací a dat si každý uvědomuje jejich důležitost. Málokdo však data a informace, se kterými dennodenně přichází do styku i náležitě chrání a spravuje. Na systémové zabezpečení a správu dat se jeví jako vhodný nástroj zavedení systému řízení bezpečnosti informací (dál jen ISMS) v souladu s velmi populární normou v této oblasti ISO / IEC 27001:2005.

 

Kontrolujte spotřebu energií a řiďte ji systémově pomocí normy ISO 50001

Ceny energií a jejich spotřeba mají mnohé společného – neustále narůstají a zatěžují čím dál více rozpočet firem. Dobrou zprávou je, že existují nástroje, jak spotřebu energií sledovat a řídit. O to nejefektivnějším se dočtete v následujícím článku.

 

Představujeme IQNet SR 10, novou normu pro certifikaci společenské odpovědnosti firem

Dbáte ve firmě na společenskou odpovědnost? Pak pro vás může být dobrou zprávou, že vznikla nová norma pro certifikaci společenské odpovědnosti firem.

Zkvalitněte a zefektivněte své služby v odvětví informačních technologií díky certifikátu ISO / IEC 20000-1

Firmy nabízející služby v oblasti informačních technologií (IT) prostřednictvím outsourcingu jiným organizacím a firmám se někdy nedokážou prosadit a uspět na trhu. Důvodem je nevhodně nastavená organizace práce. Obdobným potížím jsou vystaveny také firmy, ve kterých má vlastní oddělení IT své opodstatnění. IT oddělení je často takzvanou "neřízenou střelou" bez předem nadefinovaných cílů se strategií k jejich dosažení. Lékem na tyto neduhy může být certifikace podle normy ISO / IEC 20000-1.

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.