time management

Jak se vyvarovat nejčastějších chyb začínajících podnikatelů

Pokud právě začínáte s podnikáním nebo se na něj teprve připravujete, potom věnujte pozornost tomuto článku. Přinášíme vám shrnutí nejčastějších chyb podnikatelů, abyste ještě před samotným zahájením podnikání stihli zabránit tomu, aby vás a vaše podnikání také postihly.

 

Jak zatočit s prokrastinací

Máte doma jednu ze 45 tisíců vydaných knih Konec prokrastinace od Petra Ludwiga? A otevřeli jste ji už? Nebo její přečtení chorobně odkládáte, protože se bojíte, že se potvrdí, že jste taky chorobný odkladač úkolů? Prokrastinace vám šlape na paty (už i tady).  A někoho už možná úplně sešlapala. Tím lépe, o to víc vám bude vhod tento článek.

Jak zvládnout podnikání jako zkušený profesionál

Každý podnikatel, ať už zkušený nebo začínající by měl vědět, jak se chová profesionál, aby jeho práce byla dostatečně efektivní a výsledky profesionální. Podle čeho se posuzuje profesionální přístup a jak se k profesionalitě v podnikání dopracovat?

Jste otrokem svého vlastního podniku?

Trávíte příliš mnoho času ve své firmě? Bere vám váš podnik všechen volný čas, takže vám nezbývá na jiné aktivity? Nabízíme sedm tipů, které vám poradí, jak si zorganizovat čas a trávit v práci méně času, aniž byste vystavili svoji firmu riziku.

 

Online komunikační nástroje, které vám ušetří čas i náklady

Potřeba rychlé a účinné komunikace se neustále zvyšuje. Naštěstí existuje řada dnes již zcela běžných online nástrojů, které tento problém řeší. Navíc dokáží přinést značné úspory finančních prostředků. Jedním z takových řešení je například Google Apps od společnosti Google.

Radosti a strasti podnikání při studiu

V přestávkách mezi přednáškami řídí po telefonu a z notebooku chod své firmy. Zatímco mnozí jejich spolužáci pojímají tuhle fázi života především jako zlatá léta studentská a nedostatek peněz řeší sem tam nějakou tou nárazovou brigádou, oni už tvrdě pracují na rozvoji svého vlastního podnikání. Ne vždy samozřejmě studentské podnikatelské pokusy skončí úspěchem a ne každý podnikající student se v budoucnu stane milionářem. Ale některým se to podaří.

Taky máte strach ZPOMALIT?

Kamila_ZrychtovaZrovna včera jsem v našem podnikatelském klubu shlédla prezentaci, na jejíž webové stránce bylo přísloví, které mě velmi zaujalo:

"Neměj strach jít pomalu! Ale měj strach zastavit se."

 

Test metod, které zefektivní vaši práci: Pomodoro versus GTD

Patříte mezi podnikatele, kteří pracují s počítačem a věnují se souběžně několika pracovním činnostem? A stává se vám, že selháváte při plnění jednoduchých úkolů a rozptyluje vás dění na internetu nebo přátelé na Facebooku? Zkuste pomodoro, jednoduchou, ale účinnou pomůcku, jak zlepšit vaši pracovní morálku.

Time management – naplánujte si svůj čas

Jednou z nejdůležitějších dovedností podnikatele je umět si naplánovat svůj čas. Dodržováním několika jednoduchých zásad si můžete ušetřit spoustu problémů a zbytečný stres při podnikání.

Vyzkoušeli jsme za vás virtuální asistentku osobníasistentka.cz

Recenze služby osobníasistentka.cz

Ve vaší schránce se hromadí nevyřízené emaily, v mobilu máte stále několik nepřijatých hovorů, na stole vám se kupí papíry, že už vás přes ně téměř ani není vidět? To jsou jasné signály, že je na čase najmout si osobní asistentku, která by vám od těchto administrativních problémů mohla pomoct a uvolnila vám ruce pro opravdové podnikání.

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.