10 otázek pro …

10 otázek pro … Janu Švihlovou – profesionální osobní asistentku a výkonnou ředitelku firmy poskytující mezinárodní asistentské služby

10 obligátních otázek jsme položili Janě Švihlové. Proč by vás měly její odpovědi zajímat? Je to žena, která dokazuje, že i v České republice se dá podnikat mezinárodně. Jako mezinárodní osobní asistentka se totiž dokázala prosadit v zahraničí. Exkurze do jejího podnikání začíná právě teď!

10 otázek pro … Katěrinu Šubertovou – osobní poradkyni a lektorku kurzu Ženský startup: podnikatelské maximum

Podnikat na vlastní pěst v zemi, která není vaší rodnou, přináší různé komplikace. Ne tak ale Katěrině Šubertové, která se v České republice již několik úspěšných let věnuje osobnímu poradenství pro manažery, malé a střední podniky a ženy, které chtějí začít podnikat. Jaké překážky musela překonat, se dozvíte v následujícím rozhovoru.

10 otázek pro... Jana Laibla – profesionálního obchodního zástupce a spolumajitele společnosti osobniasistentka.cz

Pokračováním série rozhovorů 10 otázek pro... je rozhovor s úspěšným profesionálem v oblasti obchodu a služeb a spolumajitelem společnosti osobniasistentka.cz. Představujeme vám Jana Laibla.

10 otázek pro… Martinu Václavíkovou – firemní poradkyni a majitelku obchodu s oblečením pro vozíčkáře a postižené děti Adaptia

Tentokrát jsme si vzali na paškál úspěšnou ženu. Je jí  Martina Václavíková – profesionální firemní poradkyně a majitelka obchodu s oblečením pro zdravotně postižené Adaptia. Prozradí vám toho spoustu o podnikání.

10 otázek pro… Pavla Kotyzu – marketingového odborníka a autora projektu Nosím Vaše Triko

Připravili jsme pro vás zcela novou rubriku 10 otázek pro …, ve které se budete moci pravidelně setkávat se zajímavými osobnostmi českého businessu. Můžete díky ní nahlédnout do světa podnikání očima těch, kteří stojí za zajímavými podnikatelskými projekty. Sérii rozhovorů 10 otázek pro … otevírá Pavel Kotyza – marketingový odborník a autor projektu Nosím Vaše Triko.

10 otázek pro… Tomáše Hajzlera – propagátora myšlenky svobody v práci a zakladatele vzdělávací společnosti PeopleComm

Dnes vám zprostředkováváme rozhovor s Tomášem Hajzlerem, se kterým jste se mohli seznámit už v článku s názvem Jak v sobě objevit talent. Pokud se chcete dozvědět o tomto propagátorovi myšlenky svobody v práci a zakladateli vzdělávací společnosti PeopleComm více, stačí, když budete číst dál.

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.