slovníček pojmů

Do banky se slovníkem? Netřeba!

Stává se vám, že občas nerozumíte bankovním úředníkům, protože používají výrazy, které vám nic neříkají? S naším malým internetovým slovníčkem pojmů spojených s bankovními účty už budete řeči bankéřů rozumět

Pojišťovna nemusí mluvit pro vás cizí řečí

Vedle sektoru bankovních účtů a úvěrů existuje minimálně ještě jeden bankovní produkt, v jehož pojmech je třeba se orientovat. Je jím pojištění. Slovníček pojmů z oblasti pojištění vám objasní všechny známé i neznámé pojmy, se kterými se u pojištění můžete setkat.

Slovníček pojmů k daním z příjmů FO

Pro všechny fyzické osoby jsme shrnuli základní pojmy, které se týkají daně z příjmů FO.

 

Slovníček pojmů k daním z příjmů PO

Představujeme vám výběr základních pojmů k daním z příjmů, které by měly znát právnické osoby.

Slovníček pojmů k DPH

Nastudujte si základní pojmy, které byste měli znát o dani z přidané hodnoty (DPH).

 

Slovníček pojmů z oblasti dotací

Dotace Evropské unie stále nabízejí malým a středním podnikatelům zajímavé příležitosti pro podporu jejich podnikání, avšak nesou s sebou značné nároky na znalost a porozumění specifickým pojmům. Orientovat se v nich není snadné a proto vám přinášíme článek, který vás naučí, jak s těmito pojmy pracovat.

 

Slovníček pojmů z oblasti podnikání

V podnikání se setkáte se spoustou pojmů, které vám mohou být v počátku cizí. V následujícím slovníčku jsme dali dohromady základní pojmy, které byste při vstupu do podnikání měli znát.

Slovníček pojmů z oblasti povinného ručení

V oblasti povinného ručení se používá mnoho pojmů a ne všechny jsou zcela jasné a běžně známé. Proto jsme se rozhodli seznámit vás s těmi pojmy, se kterými se můžete během sjednávání a v průběhu povinného ručení setkat.

Vyznejte se v terminologii bankovních úvěrů a půjček

Pokud si pohráváte stále vážněji s myšlenkou vzít si bankovní úvěr nebo půjčku, vězte, že máte před sebou nelehký úkol - zorientovat se v pojmech, které jsou s úvěry spojeny. Snazší to bude, pokud si vezmete na pomoc náš slovníček pojmů z oblasti bankovních úvěrů.

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.