ochrana dat

Desatero zásad pro ochranu osobních údajů

Každý má právo na ochranu svých osobních údajů. Úřad na ochranu osobních údajů (ÚOOÚ) vydal informační brožuru, ve které shrnuje základní zásady ochrany osobních údajů. My jsme z ní pro vás vybrali deset nejpodstatnějších.

Jak správně a účelně zabezpečit firmu a ochránit její majetek?

Stojíte před otázkou, zda se rozhodnout pro nějakou formu ostrahy či ochrany majetku ve vaší firmě? Nebo zda některé bezpečnostní prvky neposílit? Přečtěte si tento článek, který vám může být užitečný v rozhodování.

Opatrnosti není nikdo dost – zvlášť uvnitř podniku

Pod svícnem bývá největší tma. Také vlastní zaměstnanci mohou znamenat pro firmu hrozbu. Zvláště ve velkých firmách se škůdci schovají snáz. Riziko nebezpečí zevnitř je totiž překvapivě velké. Přečtěte si o tom, co vaší firmě hrozí.

Podnikatelé, zabezpečujete citlivá data na internetu?

Zabezpečení dat na internetu
Řešit zabezpečení přenosu citlivých dat zákazníků, návštěvníků www stránek nebo firemních informací po internetu by mělo být pro každého webmastera či majitele www stránek samozřejmostí. Lze toho docílit použitím SSL certifikátů, které jsou pro toto zabezpečení určeny.

Střežte si svá elektronická data

Stále více interních firemních dokumentů a informací ukládáte v elektronické podobě. Má to řadu výhod jako např. úspora místa, lepší práce s uloženými daty či možnost sdílení těchto informací přes internet. Nesmíte však zapomínat na ochranu těchto interních dat, aby neskončila v nepovolaných rukou.

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.