péče o zaměstnance

Dovolená z účetního pohledu

Léto je tady a pro většinu pracujících to znamená dovolenou. Co to znamená ale pro zaměstnavatele? Nejen prázdné kanceláře. Víte přesně, na co mají nebo nemají vaši zaměstnanci nárok? Na dovolenou je třeba nahlížet i z účetního pohledu. Shrnuli jsme pro vás nejdůležitější informace.

E-learning – vzdělávejte sebe i své zaměstance online

Tradiční způsoby vzdělávání ve třídách jsou doplňovány novými formami vzdělávání, využívajícími nové technologie. E-learning se u nás zabydlel před několika lety, ale jestli pořád nemáte představu, co si pod tímto anglickým slovíčkem představit, máme pro vás následující článek.

 

Jak zjistit spokojenost svých zaměstnanců

Odborné i praktické studie zjistily, že spokojení zaměstnanci jsou produktivnější, mívají nižší absenci a déle pracují v jedné firmě. Spokojenost zaměstnanců, to je základní faktor ovlivňující dosahování stanovených cílů organizace a jejich identifikaci s nimi.

 

Nabídka vzdělávacích kurzů pro firmy je široká

Současná nabídka vzdělávacích kurzů pro firmy je velmi široká. Nejen, že můžete vybírat z velkého množství agentur, ale také si lze vybrat, jaké znalosti či dovednosti chcete posílit. Kvalitní agentury pak nabízí individuální i skupinovou výuku a sestavení výukového programu přesně podle požadavků vaší firmy.

Odborník radí na téma: Životní a úrazové pojištění zaměstnanců

Rádi byste pro své zaměstnance sjednali životní nebo úrazové pojištění, ale na trhu s pojištěním se příliš neorientujete? Využijte toho, že vám přinášíme rozhovor s odborníkem v oblasti pojištění v podnikání a zjistěte tak o pojištění vašich pracovníků vše podstatné.

 

Odborný rozvoj zaměstnanců

Zaměstnavatel má podle zákoníku práce pečovat o odborný rozvoj zaměstnanců. Netušíte, co si pod tímto pojmem představit? Odborný rozvoj zaměstnanců představuje zejména tyto čtyři oblasti: zaškolení a zaučení, odborná praxe absolventů škol, prohlubování kvalifikace a zvýšení kvalifikace či kvalifikační dohoda.

 

Online školení je způsob, jak efektivně vzdělávat vaše zaměstnance

Pokud pro své zaměstnance právě vybíráte z nepřeberné nabídky kurzů a školení, zamyslete se také nad tím, jak z takového kurzu získat co nejvíce za co nejméně peněz. Online školení, tzv. webináře, mohou být totiž vhodnou alternativou pro klasické kurzy.

 

Outdoor training – vytvořte tým, naučte zaměstnance nové dovednosti

Outdoor training je dnes často využíván jako aktivní nástroj motivace zaměstnanců a budování týmového ducha (teambuilding) na pracovišti. Podívejte se s námi, proč mu zaměstnavatelé přikládají stále více pozornosti.

 

Počítačové kurzy pro podniky

Nabídka počítačových kurzů je široká. Firmy mohou využít školení kancelářských programů, grafických programů, různých speciálních rýsovacích programů i tvorbu www stránek nebo správu sítí. Jednotlivé kurzy jsou nabízeny pokročilým i začátečníkům a možná je individuální či skupinová výuka.

 

Povinnosti zaměstnavatele v oblasti péče o zaměstnance a ochrany jejich soukromí a osobních údajů

Péče o zaměstnance i ochranu soukromí a osobnosti předpisuje zaměstnavatelům zákoník práce. Povinnosti související s péčí o zaměstnance se týkají především zajištění jejich vzdělávání a stravování. Povinnosti v oblasti ochrany soukromí a osobnosti mají především ochránit osobní údaje a zamezit diskriminaci.

 

Šest tipů, jak mít zdravé a produktivní zaměstnance

Chcete mít zdravé a spokojené zaměstnance? Inspirujte se následujícími radami, které podpoří zdravý životný styl vašich zaměstnanců, vrátí jim elán do práce a vám tak pomohou udržet produktivitu a úspěšnost svých zaměstnanců a tím i celé firmy.

 

Vyzkoušeli jsme za vás experimentální manažerskou hru Zlato králů pouště

Recenze hry Zlato králů pouště
Spojení příjemného s užitečným se hodí na mnoho aktivit. Mezi ně si můžete zapsat i experimentální manažerskou hru Zlato králů pouště (Gold of The Desert Kings®).

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.