firemní automobil

RENAULT TRAFIC 2.0 dCi Furgon: Praktičnost i pohoda na palubě

RENAULT TRAFIC 2.0 dCi Furgon
Současné dodávky musí nabídnout kromě praktických vlastností také dostatek pohodlí pro jejich posádku a bezpečnost. Renault užitkové vozy jsou již 14 let jedničkou v prodejích na evropském trhu, Trafic patří mezi ně a nabízí mnohé další pozitivní vlastnosti.
 

Slovníček pojmů z oblasti povinného ručení

V oblasti povinného ručení se používá mnoho pojmů a ne všechny jsou zcela jasné a běžně známé. Proto jsme se rozhodli seznámit vás s těmi pojmy, se kterými se můžete během sjednávání a v průběhu povinného ručení setkat.

Správné pneumatiky = nízká spotřeba. Víte, jak na to?

Nízká spotřeba paliva je snem snad každého řidiče. Docílit toho lze přizpůsobením stylu jízdy či nižším zatížením vozidla. Výraznou roli zde hraje ale i výběr vhodných pneumatik a jejich správné používání. Až 20 % paliva můžete uspořit užíváním správně nahuštěných ekologických pneumatik s nízkým profilem.

Změny pro podnikatele od roku 2013

... ze série Podnikatelské minimum

Změny pro podnikatele od 2013
Již tradičně vám představujeme novinky, které podnikatelům přináší nový rok. Většina změn pro podnikatele od roku 2013 souvisí se státními úspornými opatřeními. Týká se to především daně z přidané hodnoty či daně z převodu nemovitostí. Dále dochází ke změnám v souvislosti se startem důchodové reformy, změnám v daních z příjmů i k úpravám výše minimálních záloh na sociální a zdravotní pojištění.
 

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.