franchising

Odborník radí na téma: Podnikání ve formě franchisingu

Zamlouvá se vám koncept franchisingového podnikání, ale stále ještě nejste stoprocentně přesvědčeni o jeho výhodách pro podnikání? Jiří Lošťák, člen Správní rady České asociace franchisingu, se rozhovořil o situaci, která na trhu s franchisovými systémy panuje a osvětlil nám o problematice franchisingu všechno podstatné.

OREA HOTELS – franchisový systém

V České republice se můžete s franchisovým systémem OREA HOTELS setkat od roku 2000.

Představujeme franšízy: Bageterie Boulevard

Bageterie Boulevard je moderní, dynamicky se rozvíjející franchisingový koncept restaurací rychlého občerstvení s francouzským šarmem. Specialitou Bageterie Boulevard (BB) jsou křupavé bagety, francouzského typu, plněné kvalitními a především originálními surovinami, pečené a kompletované na přání a před očima zákazníka.

Představujeme franšízy: Business for Breakfast

Účelem franšízového konceptu Business for Breakfast je zakládání privátních podnikatelských klubů pro malé a střední podnikatele, díky kterým si osvojí efektivní nástroj k získávání nových zakázek prostřednictvím doporučení. Doporučení je v dnešní době nejdůležitější způsob pro malé a střední podnikatele, jak získávat nové zakázky.

Představujeme franšízy: Jazyková škola EMPIRE

Empire je dynamická a inovativní vzdělávací společnost. Přináší praktické vzdělávání, které tě baví, a proto se učíš rychleji. Její hlavní esencí je kombinace Education/vzdělávání a Entertainment/zábavy v „Edutainment.

Představujeme franšízy: Mr. KEBAB

Franchisová koncepcia Mr. KEBAB je prvou medzinárodnou franchisou na báze kebabu zo Slovenska.

Mr. KEBAB je moderný stredoeurópsky fast food s kvalitným grilovaným kuracím kebabom a  kuracími, syrovými a zemiakovými špecialitami, vyvinutými len pre našu sieť fast foodov. Naše produkty chceme dostať do povedomia širokej spotrebiteľskej verejnosti a zabezpečiť značke Mr. KEBAB stabilné miesto na medzinárodnom fast foodovom trhu. Jeho súčasťou sa môžete stať aj vy.

Představujeme franšízy: RE/MAX

Franšízing ale může fungovat pouze za předpokladu, že si vyberete dobrou značku a úspěšný koncept. Otázkou je, jak takový koncept poznat. Obecně platí, že úspěšný koncept dosahuje neustálého růstu a povědomí o značce se v čase zvětšuje. To platí i pro realitní společnost RE/MAX, kterou zná v ČR přes 88 % dotázaných, a která i v dobách realitní krize dosahovala 30% růstu.

Prink – franchisový systém

Prink je franchisový systém zabývající se prodejem spotřebního materiálu do tiskáren, kopírek, faxů a plotterů, který vznikl v Itálii v roce 2001.

Švejk Restaurant – franchisový systém

Švejk Restaurant je původní gastronomický koncept ve formě franchisingu. Jedná se o projekt stylové restaurace z dob „starého dobrého Rakousko-Uherska“ a je prvním svého druhu ve střední a východní Evropě.

Ugo Juice Bar – franchisový systém

Společnost UGO trade, s.r.o., provozuje jako jeden z prvních v České republice juice bary značek UGO juice bar a B juicy ve formě franchisingu.

Union Partners – franchisový systém

Union Partners Centrála s.r.o. provozuje od roku 2007 ryze českou franchisingovou síť realitních kanceláří pod značkou Union Partners. Svým franchisovým partnerům poskytuje po celou dobu spolupráce komplexní podporu a pomoc při rozvoji jejich vlastního podnikání.

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.