kancelář

5 tipů pro každého, jak zrychlit a vylepšit notebook

Pokud patříte mezi majitele přenosného počítače, možná i vy občas přemýšlíte, proč se váš elektronický pomocník tolik trápí a nepracuje rychleji. Ať už se jedná o starší zařízení nebo úplnou novinku, ve většině případů můžete váš notebook podstatně zrychlit. Prozradíme vám, jak na to.

Čtyři tipy pro pohodlnou mobilní kancelář u moře nebo na chalupě

Slunečné dny a vysoké letní teploty přímo vybízejí k tomu opustit kancelář. Málokdo z nás si však může dovolit dvouměsíční volno, naopak stále více lidí musí pracovat i na dovolené. V následujícím článku představíme, jak si užít léta zařízením příjemného mobilního pracoviště, ať už na chalupě, či u moře. Fungovat bude srovnatelně jako vaše standardní kancelář.

KAISER+KRAFT

Přední dodavatel vybavení provozů, skladů a kanceláří

Kancelář podle Feng-Shui

Feng-Shui (česky feng-šuej) je velmi staré učení pocházející ze Staré Říše, které se věnuje harmonii lidského života a vytváření šťastného domova i pracoviště. Sami znáte, že se v některé místnosti cítíte dobře a v jiné naopak, ale netušíte proč. Právě Feng-Shui vám pomůže odhalit, jak uspořádat kancelář tak, aby se vám dobře pracovalo a slavili jste úspěchy.

Káva: základ úspěchu?

Lepšíkafe.cz
Málokdo nezačíná svůj pracovní den šálkem kávy. Dobrá káva pohladí smysly, pomůže se soustředěním a zvedne náladu. Smlouvy se nad kávou uzavírají skoro samy, ale nekvalitní patok s nakyslou chutí dobrý dojem určitě na klienty ani partnery neudělá. Dopřejte sobě i svým klientům LepšíKafe!
 

Kupujete počítač z druhé ruky? Nenaleťte podvodníkům

Počítače a notebooky rychle ztrácejí svou původní hodnotu. Pokud sháníte nový notebook, můžete výrazně ušetřit nákupem zánovního zařízení z druhé ruky. Takový nákup ale nemusí být jednoduchý. Ve spolupráci s odborníky jsme pro vás připravili několik tipů, jak bez problémů a zbytečného rizika koupit použitý počítač.

Květiny v kanceláři – příjemnější a kvalitnější pracovní prostředí

Zelené květiny v kanceláři mají estetický význam ale také výrazně zkvalitňují pracovní prostředí. Lidé, kteří jsou v místnosti obklopeni pokojovými rostlinami, jsou výkonnější, odolnější vůči stresu, nejsou tak náchylní k nemocem a také je práce víc baví.

Nekvalitní baterie mohou poškodit váš přístroj aneb Proč se nákup levných baterií nevyplatí

Nákup baterie do notebooku, mobilního telefonu či fotoaparátu může nepříjemně zatížit rozpočet. Nabízí se tak možnost koupit neznačkové baterie, které mohou být i o polovinu levnější než originální. Radost z uspořených peněz však může rychle vystřídat zklamání z nízké kvality či dokonce zničeného přístroje. Mezi neoriginálními bateriemi jsou velké rozdíly. Jak si mezi nimi dobře vybrat, vám poradíme v následujícím článku

Objevte IT techniku kategorie renew. Ušetří vám náklady a poslouží stejně dobře, jako zbrusu nová.

Hodnota nového značkového notebooku výrazně klesne ihned po jeho zakoupení, obdobně jako v případě automobilu. Často proto uživatelé sáhnou po bazarové nebo repasované technice. Na trhu je ovšem k dispozici i mnohem kvalitnější alternativa v podobě takzvané renew IT techniky. Prozradíme vám, co všechno může nabídnout, jak se liší od repasované techniky nebo kolik stojí.?

Open space – milované i nenáviděné uspořádání kanceláře

Uvažujete o novém prostoru pro kancelář a chtěli byste mít své zaměstnance hezky pohromadě na jednom místě? Ideálně v několika velkých místnostech, jelikož tak je lze lépe kontrolovat a řídit? Pak vězte, že můžete při zařizování open space kanceláře u svých zaměstnanců narazit a jejich výkon půjde dolů.

Svítíte ve firmě klasickými žárovkami? Začněte už šetřit a vyberte správnou úspornou žárovku

Klasické žárovky stále vysávají peněženky českých domácností i firem. Každá domácnost svítí průměrně 2,7 hodiny denně. Ve firmě je to pak několikanásobně více. Domácnosti i firmy mohou v současnosti vybírat z několika typů světelných zdrojů: halogenové žárovky, kompaktní/lineární zářivky a LED osvětlení. Který z nich vybrat?

 

Tipy pro on-line prodejce: Zabalit balík je věda aneb jak připravit zásilku

Jak zabalit balík
S rostoucí oblibou nákupů přes internet postupně vzrůstá i počet drobných on-line prodejců. Ti často nemají takovou praxi s balením zboží pro své zákazníky a nemohou využít profesionálních služeb. Může se tak snadno stát, že nevhodně zabalenou zásilku obdrží zákazník poškozenou. Dodržování zásad správného balení zboží může takovým případům snadno předcházet. Přinášíme proto několik praktických tipů pro e-shopy, jak zásilku správně připravit, aby dorazila zákazníkovi v pořádku.
 

Tipy pro podnikatele: Jaký pořídit notebook, mobil a tablet, když řídíte firmu?

Jaký pořídit notebook, mobil a tablet, když řídíte firmu
K podnikateli neodmyslitelně patří kvalitní technika – notebook, mobil či tablet. Žádný podnik ani jeho management se neobejde bez technologií dneška, pokud chce patřit mezi ty úspěšné. Víte ale, jak vybrat správně?
 

Žijeme v době elektronické, ale firmy stále řeší papíry. Jak z toho ven?

Počítače, chytré telefony, aplikace. Zvykli jsme si na ně a každý den nám usnadňují život. Když se ale na používání nových technologií zaměříme ve firmách, překvapí, že se i v dnešní „elektronické“ době topí v papírech.

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.