vzdělávání zaměstnanců

E-learning – vzdělávejte sebe i své zaměstance online

Tradiční způsoby vzdělávání ve třídách jsou doplňovány novými formami vzdělávání, využívajícími nové technologie. E-learning se u nás zabydlel před několika lety, ale jestli pořád nemáte představu, co si pod tímto anglickým slovíčkem představit, máme pro vás následující článek.

 

Nabídka vzdělávacích kurzů pro firmy je široká

Současná nabídka vzdělávacích kurzů pro firmy je velmi široká. Nejen, že můžete vybírat z velkého množství agentur, ale také si lze vybrat, jaké znalosti či dovednosti chcete posílit. Kvalitní agentury pak nabízí individuální i skupinovou výuku a sestavení výukového programu přesně podle požadavků vaší firmy.

Odborný rozvoj zaměstnanců

Zaměstnavatel má podle zákoníku práce pečovat o odborný rozvoj zaměstnanců. Netušíte, co si pod tímto pojmem představit? Odborný rozvoj zaměstnanců představuje zejména tyto čtyři oblasti: zaškolení a zaučení, odborná praxe absolventů škol, prohlubování kvalifikace a zvýšení kvalifikace či kvalifikační dohoda.

 

Online školení je způsob, jak efektivně vzdělávat vaše zaměstnance

Pokud pro své zaměstnance právě vybíráte z nepřeberné nabídky kurzů a školení, zamyslete se také nad tím, jak z takového kurzu získat co nejvíce za co nejméně peněz. Online školení, tzv. webináře, mohou být totiž vhodnou alternativou pro klasické kurzy.

 

Počítačové kurzy pro podniky

Nabídka počítačových kurzů je široká. Firmy mohou využít školení kancelářských programů, grafických programů, různých speciálních rýsovacích programů i tvorbu www stránek nebo správu sítí. Jednotlivé kurzy jsou nabízeny pokročilým i začátečníkům a možná je individuální či skupinová výuka.

 

Povinnosti zaměstnavatele v oblasti péče o zaměstnance a ochrany jejich soukromí a osobních údajů

Péče o zaměstnance i ochranu soukromí a osobnosti předpisuje zaměstnavatelům zákoník práce. Povinnosti související s péčí o zaměstnance se týkají především zajištění jejich vzdělávání a stravování. Povinnosti v oblasti ochrany soukromí a osobnosti mají především ochránit osobní údaje a zamezit diskriminaci.

 

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.