Do you speak business English? Aneb otestujte si své znalosti obchodní angličtiny

Testy obchodní angličtiny pro podnikatele
Tlačí vás okolnosti, abyste komunikovali obchodní záležitosti v angličtině? Anebo jste právě dokončili kurz obchodní angličtiny, případně se vzděláváte formou samostudia? Pokud jste se alespoň v jedné z těchto otázek našli, mohou mít pro vás testy obchodní angličtiny pro podnikatele, o kterých se dozvíte v následujícím článku, cenu zlata. Otestujte si své znalosti obchodní angličtiny!

Test znalostí obchodní angličtiny pro podnikatele

Proč obchodní angličtina pro podnikatele

Ačkoliv nemusíte mít vůbec v plánu rozšiřovat své podnikání za hranice České republiky, s potřebou vyjednat nějakou obchodní záležitost v angličtině se můžete setkat i tak.

Třeba dostanete šanci vyjednat si spolupráci přímo se zahraničním výrobcem zboží, které vám jinak běžně dodává český subdodavatel. Neznalost obchodní angličtiny vás v tomto případě může stát nemalou částku – ať už tu, kterou zaplatíte jako marži subdodavateli, anebo za překlad vašich obchodních dopisů profesionálním překladatelem.

Nebo naopak. Můžete se stát, že vám jednoho dne zazvoní telefon a na druhém konci bude zájemce o koupi vašeho zboží ze zahraničí. Bylo by škoda o zakázku přijít, jen proto, že si nejste jistí úrovní svých jazykových znalostí.

 

Testy obchodní angličtiny pro začátečníky a pokročilé

Proto jsme pro vás připravili test obchodní angličtiny ve dvou verzích podle toho, jaké úrovně vaše znalosti obchodní angličtiny dosahují.

Test obchodní angličtiny pro začátečníky

Pokud za sebou máte alespoň základní průpravu v anglickém jazyce, absolvujte test obchodní angličtiny pro začátečníky, který vám jednak ukáže, jak na tom jste (dostanete známku na stupnici 1 – 5 jako ve škole) a také vás díky srovnání vašich odpovědí s těmi správnými naučí používat ty správné výrazy.

Testy obchodní angličtiny pro podnikatele

Jít na Test obchodní angličtiny pro začátečníky                                 

Test obchodní angličtiny pro pokročilé

Pakliže jste kovaní v obchodní angličtině, je vám určen test obchodní angličtiny pro pokročilé. Můžete si v něm otestovat své jazykové znalosti a samozřejmě také rozšířit slovní zásobu. Na konci testu totiž naleznete vyhodnocení vašich odpovědí, za které dostanete známku 1 – 5 jako ve škole, a ke každé otázce tam najdete také správné odpovědi, abyste věděli, kde jste případně udělali chybu a mohli se z ní poučit.

Testy obchodní angličtiny pro podnikatele
Jít na Test obchodní angličtiny pro pokročilé                                    

Seberte odvahu a otestujte si na portálu iPodnikatel.cz své znalosti obchodní angličtiny!

Diskuze k článku

Přidat komentář
Manys V práci mi kolegové opravdu hodně let vyčítali to, že jsem v kolektivu skoro jediný, kdo není schopen se pořádně domluvit anglicky, což už mě iritovalo... Rozhodl jsem se s tím něco dělat, samozřejmě jsem absolvoval pár zbytečných kurzů, které pro mne byly jen ztrátou peněz, pak mi ale známý poradil kurzy od https://www.englishstay.cz/ a moje angličtina se natolik zlepšila, že bych si troufl i na odborné přednášky.
10.4.2019 20:13 | Odpovědět

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.