Budoucnost zákaznické zkušenosti: akce s Cloudfresh

Dlouhodobě věříme, že přístup ke klientovi je klíčovým prvkem každého podnikání. Můžete dokonce namítnout, že nejdůležitější. Mnoho lidí však obsluhu zákazníků vnímá pouze jako paní na přepážce. Nové trendy to mohou změnit.

Cloudfresh pořádá jedinečnou akci

Abyste neztratili přehled o tom, co je nového v zákaznickém servisu a jaké novinky se chystají, je zde pro vás jedinečná akce s názvem Budoucnost zákaznické zkušenosti. Akce se koná již ve čtvrtek 22. září 2022 od 10:00 do 14:00. Kapacita je omezená, rezervujte si proto svá místa včas. Tuto velmi zajímavou akci pořádá společnost Cloudfresh. Sejít se můžete s dalšími lidmi na jednom z nejatraktivnějších míst v Praze v Avant Business Center, Hvězdova 1716/2b, Praha. Co vás na této akci čeká? Kromě toho, že se známíte s celou řadu poznatků od renomovaných společností jako jsou Zendesk, Cloudfresh či Cloudtalk, můžete se podívat na nejzajímavější novinky od Zendesk, dále na poznatky a postřehy zákazníka Nicole Okonkwo Gattuso a mnoho dalšího. Rezervujte si své místo včas.

Zendesk Voice

Zendesk Voice představuje cloudový software call centra, který pomůže společnostem poskytnout personalizovanější a mnohem produktivnější zákaznickou podporu. Zendesk Voice nabízí snadné telefonování. Podle tvůrců Zendesk by měla telefonická podpora být pro společnosti účinným nástrojem, měla by rovněž zapadat do vícekanálové strategie podpory. Zendesk Voice je nástroj, který pomůže s produktivnější zákaznickou podporou. Integruje se přímo do vícekanálového prodeje lístků Zendesk a umožní tak týmům poskytnout telefonickou podporu ze stejné platformy, ze které provádí ostatní zákaznickou konverzaci.

Telefonický zákaznický servis je umění, které vyžaduje vnitřní organizaci. Pokud je v osobě vedoucí rozhovor chaos a pocit nepochopení, je velmi možné, že se stejný pocit objeví i u klienta. Taková jednoduchá typologie na druhou stranu umožňuje uspořádat myšlení o zákazníkovi a tím se mu rychleji a snadněji přizpůsobit. Zendesk Voice vám pomůže ještě lépe se zákazníky komunikovat.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Mohlo by vás zajímat ...

Inzerce