Vzdělávací centrum

Jsme vzdělávací centrum zaměřené na kurzy účetnictví, mezd a daňové kurzy. Najdete u nás i kurzy z oblasti IT. Neučíme, ale připravujeme vás do praxe.

 

O společnosti

Naše rekvalifikační kurzy a kurzy účetnictví, daní, mezd a počítačové kurzy učí odborníci s praxí.

Rekvalifikační kurzy v Praze a Liberci

Všechny naše rekvalifikační kurzy jsou akreditovány Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. Rekvalifikační kurzy vám pomohou získat lepší zaměstnání nebo otevřít dveře do samostatného podnikání.

Kurzy účetnictví v Praze a Liberci

Ke všem kurzům účetnictví, které vedou lektoři s letitou praxí, obdržíte výukové materiály zdarma.

Kurzy účetnictví

Naše kurzy vás naučí účetnictví spravovat od úplných základů až po pokročilé účetní operace:

Kurzy mzdového účetnictví

Lektoři se zkušenostmi z praxe vám předají své praktické zkušenosti a dovednosti ze mzdového účetnictví:

Kurzy daní

Na řadě praktických příkladů a cvičení se naučíte roztřídit doklady, připravit daňovou evidenci nebo sestavit daňové přiznání:

Počítačové kurzy v Praze

Naše počítačové kurzy jsou zaměřeny práci s webovými stránkami. Naučíme vás, jak posunout vaše webové stránky kupředu a získat více zákazníků.

 

Společnost působí v

  • Praha a Liberec

Kontakty

Web www.kurzysprint.cz, www.kurzyucetnictvicz.cz, www.kurzmzdoveucetnictvi.cz

E-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Telefon +420 734 265 158, +420 775 260 879

Facebook www.facebook.com/kurzysprint

Adresa Františka Košiny 780, 250 65 Líbeznice

Učebny v Praze

Budova Business centrum – Lisabonská 799, Praha 9 - Vysočany

Učebny v Liberci

Budova Technických služeb města Liberec – Erbenova 376/2, Liberec

Otevírací doba Po - pá, 8 - 14 h

24172537 (ARES)

 
 

Reference

Chci poděkovat za naprosto profesionální přístup a maximální využití hodin. Tento kurz mi poskytl vše, co jsem od něj očekávala. Požadovanou teorii, příklady, přátelské prostředí a možnost diskuze. Byl nám podán ucelený přehled o dané tématice. Velice oceňuji uvádění množství příkladů z praxe a právě propojení teorie s praxí. Učebnice logicky a přehledně uspořádané. Zájem o zpětnou vazbu pochopení problematiky od nás. Školení je záživné. Všichni lektoři byli velice příjemní a sympatičtí, osoby s velkým rozhledem ve svém oboru. Výklad srozumitelný, velice ochotně odpovídali na všechny dotazy účastníků kurzu. Byli precizní i trpěliví. Výuku zpestřili řadou historek ze svého profesního života, a tím posluchače připravili na možné případné situace. Díky promyšlené struktuře výkladu, tištěným podkladům a zkušenostem z praxe nám byl předložen cenný a srozumitelný výklad pojmů a principů, jak účetnictví, tak i daňových zákonů a praxe na PC. Velký důraz byl kladen na praktické úkoly, vyplňování jednotlivých formulářů a dokladů a příklady z praxe. Nebyli jsme zahlceni nesmyslnými a mnohdy obsahově prázdnými definicemi, ale věnovali se tomu podstatnému.Mohu říci pouze - "Bylo to prima!" Jen těžko se mi hledá něco na zlepšení.

Gabriela K., Praha, Rekvalifikační kurz účetnictví s využitím PC

Kurz byl pro mě velmi přínosným. Rozšířila jsem si povědomí o tomto pro mne doposud absolutně vzdáleném oboru. Pochopila jsem souvztažnosti v účetnictví, začala jsem se orientovat v daňových zákonech. Myslím, že bych byla schopna se začít tomuto oboru věnovat profesně. Jednoznačně kurz hodnotím velmi pozitivně a ráda bych poděkovala za profesionální přístup lektorů. Paní lektorka na modulu Daňová soustava obohatila kurz svými bohatými zkušenostmi z praxe. Velmi vstřícná a ochotná vysvětlit dotazy i mimo náplň. Pan lektor na modulu Daňová evidence ochotně a jasně vysvětlil problematiku "daňové evidence". Vždy odpověděl na všechny otázky. Školící materiály jasné, komplexní, výstižné. Velmi hodnotím praktické příklady. Kurz mohu jen doporučit.

Olga F., Úvaly, Rekvalifikační kurz účetnictví a daňová evidence

Náplň kurzu hodnotím pozitivně. Nejvíce část praktického příkladu za použití reálných dokladů - velké plus. Lektorku hodnotím kladně, především její schopnost za relativně krátkou dobu (oproti 4 rokům střední školy) dostat do nás všechny potřebné informace. Oceňuji způsob "vyučování" a přístup - ochotu zodpovědět jakoukoli otázku. Za velké plus považuji uvádění množství příkladů z praxe a právě propojení teorie s praxí. Školící materiály hodnotím velmi kladně. Učebnice teorie byla logicky a přehledně uspořádaná. Byla zde důležitá fakta a potřebné informace bez zbytečné "omáčky". Sbírka příkladů - spousta příkladů na veškerou probranou látku a situace.

Markéta Š., Praha 9, Rekvalifikační kurz účetnictví

 
 

Galerie

Učebna Kurzy mzdového účetnictví Sprint

Učebna Kurzy Sprint V Praze a Liberci

Učebna Kurzy internetového marketingu Sprint

Výukové materiály Kurzy účetnictví Sprint

Kurzy Sprint ucebna 3

Učebna Kurzy daní Sprint

 

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.