Snižte výdaje své firmy na platbách za energie díky výhodnému dodavateli

Výdaje za energie jsou jednou z položek, které mohou hrát v rozpočtu firmy značnou roli. Máte-li kanceláře nebo provozovnu ve vlastní budově, nebo je smlouva na energie a jejich platba i v nájemním prostoru vaší záležitostí, nabízí se tu možnost, jak ušetřit. Napadlo vás přemýšlet o tom, zda máte toho nejvýhodnějšího dodavatele plynu a elektřiny?

Srovnávejte a vybírejte

Ať už jde o začínající firmu s menším kapitálem, nebo o rozvíjející se společnost, vždy je příjemné snížit firemní výdaje. Cena elektřiny i plynu rok od roku stoupá, s tím bohužel nic nenaděláme. Při rozumném výběru dodavatele těchto energií se nám ale často objeví skryté rezervy. Na českém trhu působí asi 200 dodavatelů plynu a elektřiny a jejich nabídky se někdy i velmi liší. Po důkladném srovnání ceny elektřiny a plynu mi vychází jako jedna z nejvýhodnějších možností společností nabídka společnosti Global Energy. Samozřejmě vždy záleží na více faktorech, jako je výše odběru,  odběrné místo a distribuční pásmo, přesto jejich nabídka patří vždy mezi nejnižší. Však je také tato společnost známa jako jeden z nejlevnějších alternativních dodavatelů energií.

Jednoduchá změna bez starostí

Máte trochu obavy ze složitého papírování a vyřizování ohledně přechodu k jiné společnosti? To je u Global Energy opravdu zbytečné. Všechno potřebné tu za vás vyřídí bezstarostně a hlavně zdarma, za přechod nebudete platit žádné skryté poplatky. Stačí si jen objednat využívání jejich služeb prostřednictvím zákaznické linky 381 020 110 nebo online. Všechny dokumenty vám budou zaslány a po vašem podpisu společnost Global Energy za vás vypoví smlouvu u vašeho dosavadního dodavatele. To je vše, pak už jen každý měsíc šetříte, aniž byste se museli ještě více omezovat. Kromě levnější elektřiny a plynu ušetříte také na měsíčních poplatcích a o zálohách i přeplatcích si rozhodnete sami. Vše podstatné se dozvíte na webu www.globalenergy.cz.

Víc výhod už ani není třeba zmiňovat. Nebojte se tedy změny a reagujte flexibilně na nabídku trhu, vyplatí se vám to.

PR článek

Diskuze k článku

Přidat komentář
DanielN Tak zrovna na Comfort Energy jsem slyšel jenom samé negativní reakce. Sám provozuji menší zámečnickou dílnu, elektřiny spotřebujeme poměrně dost a zatím se mi nejvíce osvědčil https://www.epet.cz/ Máte někdo i jiné návrhy, rád si nechám poradit, jak v podnikání nejlépe ušetřit.
28.6.2018 12:50 | Odpovědět
HonzaP. Vlastním penzion v podhůří Krkonoš, takže v zimě dám docela dost za vytápění a kór když topím plynem. Bylo mi nabídnuto být u Comfort Energy a protože jsem v té době šetřil kde se dá (bylo to v době krize) šel jsem do toho po hlavě a vyplatilo se mi.
31.8.2015 14:37 | Odpovědět

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.