Máte nápad a chybí vám peníze do startu?

O nápady není nouze, ale lidem tady chybí dobré podmínky k rozjezdu podnikání. Novou krev do českého podnikání napumpuje náš nový úvěr.

S firemním úvěrem Start-up České spořitelny získáte až 650 000 Kč bez zajištění a dokládání účelu. Nechceme vidět ani vaše daňové přiznání. Úvěr vyřídíte snadno, bez zbytečného papírování a splácet jej můžete až 6 let. Jednotlivé splátky si můžete odložit až o 5 měsíců.

Výhodou pro začínající podnikatele je také nízký úrok - pouhých 9 % p. a. Podobnou úrokovou sazbu obvykle získají jen zavedené firmy. Pro adepty podnikání jsme připravili Rozjezdové desatero. Užitečné tipy a rady vám pomohou předejít úskalím, která provází start každého vlastního podnikání.

Nový firemní úvěr České spořitelny vznikl ve spolupráci s Evropským investičním fondem (EIF), který poskytuje finanční prostředky malým a středním podnikům prostřednictvím rizikového kapitálu a finančních nástrojů.

Diskuze k článku

Přidat komentář
Juan Sebastian Potřebujete úvěr? My rozdávat úvěry renomovaných obou osobních jednotlivcům, Spolupracovat firem a investorů. Zajišťujeme auto úvěry, osobní půjčky, vánoční půjčky, podnikatelský úvěr, vzdělávací půjčky, konsolidace dluhu, E.T.C na 3% sazby. Kontaktujte nás s informacemi Jméno: Adresa: Mobil: Částka potřebná: Doba trvání: pro bližší informace:

Finance a poradit. Bez ověření příjmu. Nepotřebujete kreditní skóre. Velmi příznivé úrokové sazby.
Kontaktní
14.5.2019 18:36 | Odpovědět

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.