Zpověď finalistů Rozjezdů: PROFITKO|CZ

„Rozhodli jsme se využít mezery na našem trhu a odstartovat výrobu konstrukcí pro silové sporty pro domácí, venkovní a komerční prostory."

Michal Štěpánek a Tomáš Melka, PROFITKO|CZ

1 Proč jste začali?

Asi prvním impulsem k tomu začít podnikat bylo vyhnout se týdennímu koloběhu v roli zaměstnanců – ráno vstát v 6:30, odsedět 10 hodin v práci a hurá utahaní domů. Hlavním důvodem je samozřejmě touha po realizaci vlastních snů a zužitkování našich dosavadních zkušeností. Dále finanční závislost jen na PROFITKU, ke které se pomalu dopracováváme.

2 Odkud se vzal váš nápad?

Oba máme rádi silové sporty (crossfit, workout, box…) Spojili jsme naše největší záliby a vášně s našimi zkušenostmi z kovovýroby a projektování a rozhodli jsme se začít podnikat v oblasti výroby posilovacích konstrukcí.

3 V čem jste výjimeční?

Naší předností jsou barvy, které na naše konstrukce používáme, design našich výrobků, kvalitní materiály a samozřejmě zpracování. Snažíme se našim klientům vyjít maximálně vstříc – prostory, do kterých chtějí naše konstrukce umístit v případě potřeby zaměříme, vytvoříme 3D vizualizaci, a pokud bude nutné, konstrukci i upravíme dle požadavků a možností klienta.

4 Co vás na podnikání baví a nebaví?

Občas jsme dost unavení, nevíme kam dřív, marně hledáme volný čas. Zjistili jsme, že v podnikání nikdy nedospějeme do stádia „máme hotovo“, že vždycky bude na čem pracovat, co zdokonalovat. Dali jsme se na podnikání, při kterém je stále potřeba být ve střehu, sledovat místní i zahraniční trendy a snažit se jim co nejvíce přizpůsobit.

S postojem nebaví, jsme se zatím nesetkali a doufáme, že se nám bude dlouho vyhýbat. Práce na projektu PROFITKO.CZ, na kterém se osobně podílíme po celou dobu je pro nás splněným snem, takže nás baví úplně vše…

5 Kam míříte?

Snů a plánů máme hodně. Víme samozřejmě, že konkurence je obrovská. A protože jsme teprve v začátcích, naším hlavním cílem je dostat se do podvědomí široké veřejnosti a postupně se stát předním českým výrobcem konstrukcí pro silové sporty.

Líbí se vám projekt PROFITKO|CZ?

Hlasujte pro něj v Rozjezdech.                 

Hlasovat v Rozjezdech roku

Další soutěžní projekty

 

Hlasujte v Rozjezdech roku

 

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.