Zpověď finalisty Rozjezdů: Neephase

Dvacetiletý Jakub Sejkora z Jablonce nad Nisou má velké plány: chce založit celý label, značku, Neephase, už na střední škole vyráběl trička, produkoval hudební i jiné akce, teď se ale chce soustředit na rozjezd první části jeho podnikání, a to leteckých natáčení.

Jakub Sejkora, Neephase

1 Proč jste začali?

Vždy mě lákalo podnikání, jelikož jsem měl vzory v mé rodině. Témeř všichni mí příbuzní podnikají nebo podnikali (ti, co podnikali nezkrachovali, ale už si užívají zaslouženého důchodu). Zároveň mě baví tvořit něco, co zanechá nějakou stopu, baví mě fotografovat a natáčet videa/filmy. Před cca. 2 lety jsem narazil na možnost filmování z vrtulníku ovládaného dálkovým ovládáním. Viděl jsem v tom velký potenciál. I když doba pokročila a než jsem všechno stihl připravit a dát dohromady, na českém trhu vzniklo pár firem, které se leteckým filmováním zabývají, ale díky spolupráci s firmou mého otce – Flydeo mám k dispozici multicopter, který nemá zatím k dispozici nikdo jiný.

Začal jsem také proto, že se chci postavit na své vlastní nohy, nechci se dožít toho, že až vyjdu z vysoké školy, nebudu mít co dělat.

2 Odkud se vzal váš nápad?

Nápad procházel dlouhým vývojem. Začalo to tím, že jsem viděl videa z USA, kde s multicopterama natáčeli filmy. Zalíbilo se mi to, poté otec začal spolupracovat s Vojenským technickým ústavem letectví ve vývoji multicopteru a nyní už je konečně vše připraveno.

3 V čem jste výjimeční?

Jsme tři mladí lidé, kteří se dokáží na tvorbu videa dívat jinýma očima než zajeté produkce. Děláme profesionální, čistá a elegantní videa za pomoci v ČR výjimečné techniky. Máme k dispozici 3-osý gyroskopický stabilizátor, díky kterému získáváme naprosto plynulé záběry. Ten navíc můžeme zavěsit pod multicopter Flydeo Y6, který máme k dispozici od firmy Flydeo. Parametry tohoto multicopteru vysoce převyšují parametry multicopterů, které mají k dispozici i ty nejlepší produkce v ČR. Jsme schopni násobně delšího letu, či násobně delší výdrže oproti ostatním. To je naše velká výhoda.

4 Co vás na podnikání baví a nebaví?

Báví mě komunikace s různými lidmi, baví mě to, že se při natáčení potkám se zajímavými lidmi na zajímavých místech. Nebaví mě papírování, které je podle mě občas přehnané.

5 Kam míříte?

Chceme se stát jedním z nejlepších dodavatelů leteckých záběrů v České republice. Navazujeme spolupráce se známými lidmi a rychle rosteme. V nejbližší době chceme spustit další články labelu Neephase a rozšířit naší značku do povědomí.

Líbí se vám projekt Neephase?

Hlasujte pro něj v Rozjezdech.                 

Hlasovat v Rozjezdech roku

Další soutěžní projekty

 

Hlasujte v Rozjezdech roku

 

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.