Zpověď finalistky Rozjezdů: Vymazlená kavárna

„Nekuřácká kavárna s velkým dětským zázemím. Stylový interiér (venkovský rustikální styl s kachlovými kamny), bohatá nabídka občerstvení z kvalitních surovin, velký dětský hrací koutek, přebalovací a kojící místnost, malé toalety pro děti jako ve školkách, bezbariérový přístup, kočárky až ke stolu, velký prostor kavárny. Místo pro relax. Pořádání i různých akcí, workshopů, oslav, výstav, setkání."

Romana Dohnalová, VYMAZLENÁ KAVÁRNA

1 Proč jste začala?

Jsem člověk, který, když je o něčem přesvědčen, tak do toho jde naplno. A já byla. Měla jsem plnou hlavu nápadů, plánů, jak by to všechno vypadalo, fungovalo. Dala jsem to na papír a pak si řekla, proč bych to neměla zkusit. I přes to, že jsem na mateřské dovolené a s malým dítětem, to jde hůř, ale zkusila jsem to.

2 Odkud se vzal váš nápad?

Nejvíc jsem čerpala z vlastní zkušenosti. Mám dvě děti a nebylo kam s nimi zajít, když je venku nevlídně. Chtěli jsme s kočárkem někam na kávu do kavárny nebo do restaurace a nebylo kam. Nikde jsme se prostě s kočárkem nevešli. Žádný bezbariérový přístup, žádné zázemí pro děti. Takže přebalování, ohřátí jídla…katastrofa. Existují samozřejmě místa, kde tohle všechno řeší, ale ne bohužel v menších městech. Tak jsem se rozhodla to změnit.

3 V čem jste výjimečná?

Jako osoba – nevím :D. Jako Vymazlená kavárna – snad v tom, že se snaží skloubit praktičnost a přitom stylovost. Dětská kavárna s dětským zázemím spojená se stylovou kavárnou pro dospěláky se stylovým interiérem. A to se moc nevídá…

4 Co vás na podnikání baví a nebaví?

Baví mě, že člověk je svým pánem. Ať už jde o čas, tak i o různá rozhodnutí. Zúročím tady všechny svoje nápady, řídím se srdcem. I když někdy nejsou ta rozhodnutí nejlepší, následky si stejně nesu sama. A pokud jsou ta rozhodnutí dobrá, mám z nich pak obrovskou radost. O to víc to baví. Člověk se tak stále učí, získává zkušenosti. A co mě nebaví? Možná někdy to samé. Někdy bych raději byla jen zaměstnancem, který po skončení pracovní doby odejde s „čistou hlavou“.

5 Kam míříte?

Doufám, že kupředu. Mám spoustu nápadů, které bych chtěla ještě zrealizovat. Pořádat různé akce, jak pro děti, tak i dospělé. Více se zapojit do charitativní činnosti. I třeba otevřít další kavárny v regionu, v republice. Plány mám a to je hlavní. Stále je na co se těšit. Slyšet pochvaly od zákazníků a vidět dětský úsměv – to je obrovská hnací síla. 

Líbí se vám projekt VYMAZLENÁ KAVÁRNA?

Hlasujte pro něj v Rozjezdech.                 

Hlasovat v Rozjezdech roku

Další soutěžní projekty

 

Hlasujte v Rozjezdech roku

 

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.