Zpověď finalistky Rozjezdů: Rodinné Aktivity

Naše Rodinné Aktivity nabízí využití volného času celých rodin. Zahrnují výlety pro děti, letní i zimní pobyty pro rodiny s dětmi, lyžařské kurzy, kroužky pro děti, hlídání dětí, ženské kruhy, jednorázové akce a to vše v rámci celé republiky.

Leona Burkoňová, Rodinné Aktivity

1 Proč jste začali?

Chtěla jsem své nabyté vědomosti, zkušenosti a své vzdělání uplatnit způsobem, který mě vnitřně naplňuje.

2 Odkud se vzal váš nápad?

Jako průvodce CR jsem projela svět, v zimě učila lyžovat děti i dospělé. Na MD jsem neustále vytvářela program pro své 3 děti a vozila je po výletech. Vznikl nápad vozit děti na výlety, zatímco rodiče si dopřávají volných víkendů. Poté jsem začala organizovat letní pobyty i zimní pobyty s výukou lyžování pro celé rodiny.

3 V čem jste výjimeční?

Představte si zimní dovolenou na horách s dětmi. Vy si lyžujete sami nebo s naším instruktorem. O děti je celý den postaráno – naučí se lyžovat, večer mají program a v noci jsou hlídání chůvou, zatímco vy se jdete s kamarády pobavit. Není to výjimečná dovolená? Tímto stylem organizujeme i víkendové výlety pro děti, letní pobyty pro rodiny s dětmi, přičemž využíváme svého firemního „minibusíku“.

4 Co vás na podnikání baví a nebaví?

Volnost ve vytváření vlastních programů, možnost stálého zlepšování a vnášení inovativních prvků. Samozřejmě je to časově náročné skloubit vše se svoji rodinou.

5 Kam míříte?

Tyto služby bych chtěla rozšířit postupně i v dalších městech naší republiky. Nyní mám obsazené letní pobyty. V současné době plánuji zimní pobyty pro rodiny s dětmi z celé republiky ve Špindlerově Mlýně a v Rakousku. Již se na Vás a Vaše děti velmi těším.

Líbí se vám projekt Rodinné Aktivity?

Hlasujte pro něj v Rozjezdech.                 

Hlasovat v Rozjezdech roku

Další soutěžní projekty

 

Hlasujte v Rozjezdech roku

 

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.