Zpověď finalistky Rozjezdů: První pomoc ŽIVĚ

Kurzy První pomoci ŽIVĚ jsou plné příběhů z praxe, audio-video nahrávek a především realistických situací. Zapomeňte na teorii a definice z příruček a pojďte si společně s námi přiblížit silné momenty doprovázející záchranu toho nejcennějšího – lidského života.

Lucie Balarinová, První pomoc ŽIVĚ

1 Proč jste začali?

„Lucko, tak dělej něco.“ Ozvalo se od kamarádů, kteří, čekali, že jako studentka zdravotní školy okamžitě zasáhnu, jako v té době oblíbená Stefani (2005). Uměla jsem odebrat krev, změřit hodnotu krevního tlaku, ale „pomoc holýma rukama“ jsem v ten okamžik nedokázala. Hlavou mi běžely myšlenky, že už nikdy nechci nic podobného zažít.

2 Odkud se vzal váš nápad?

Osobní zážitek mě motivoval k vystudování učitelství se zdravotním a sociálním zaměřením. Praxe v oblasti první pomoci však přišla až díky zapojení se do dobrovolnické činnosti, soutěží, preventivních akcí, cvičení a s tím začal i vývoj učení první pomoci jinak – zážitkově. Začali padat otázky: „A děláte takové kurzy i pro firmy?“, „Chceme váš kurz pro jiné pobočky a klidně ho zaplatíme.“,na které jsme neměli odpověď, a proto jsme založili První pomoc ŽIVĚ (2013).

3 V čem jste výjimeční?

Rozvíjíme a předáváme zážitky, které mohou zachránit život. Nabízíme navíc originální e-book z každého kurzu, akreditované vzdělávací programy, video sestřihy z kurzů a záruku 100% spokojenosti.

4 Co vás na podnikání baví a nebaví?

Největším potěšením je smysluplnost první pomoci, tedy předávání něčeho co může vést k záchraně toho nejcennějšího – lidského života. Udělat ze „zdravotní sestry – podnikatelku“ není jednoduché, a proto jsme se s První pomoci ŽIVĚ přihlásili do projektu Rozjezdy roku, kde nás právě teď můžete podpořit v celostátním kole pod číslem18.

5 Kam míříte?

Aktuálně pracujeme na vytvoření marketingové strategie a kvalitnější webové prezentaci, tak aby bylo zřetelné, že První pomoc ŽIVĚ je řešením pro firmy a další skupiny (školy, sociální služby, státní zprávu aj).

Líbí se vám projekt První pomoc ŽIVĚ?

Hlasujte pro něj v Rozjezdech.                 

Hlasovat v Rozjezdech roku

Další soutěžní projekty

 

Hlasujte v Rozjezdech roku

 

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.